Yahoo! може продати свій інтернет-бізнес

Середа 02 грудня 2015 20:37
Yahoo! може продати свій інтернет-бізнес
Фото: глава Yahoo! Марісса Майєр (Associated Press)

Серед покупців інтернет-бізнесу можуть бути приватні інвестиційні компанії

Рада директорів компанії Yahoo! Inc. (США) цього тижня може прийняти рішення про продаж інтернет-бізнесу. Про це з посиланням на знайомі із ситуацією джерела пише The Wall Street Journal.

Як зазначається, інтернет-бізнес компанії включає в себе поштовий сервіс Yahoo Mail, агрегатор новин Yahoo News, пошуковик Yahoo, а також інші сервіси.

Засідання ради директорів пройде в рамках широкої дискусії про майбутнє компанії. Керівництво, зокрема, обговорить, чи то шукати покупця бізнесу, чи то продати свою 15% частку в китайській Alibaba, вартість пакету акцій якої оцінюється більш ніж у 30 млрд дол. Втім, є ймовірність реалізації двох варіантів одночасно.

Велика частина ринкової капіталізації Yahoo прив'язана до двох великих азіатських активів: Alibaba і Yahoo Japan, частка у 35% в останньому оцінюється у 8,5 млрд доларів.

Як повідомили джерела, серед покупців інтернет-бізнесу можуть бути приватні інвестиційні компанії.

Yahoo! може продати свій інтернет-бізнес

Американська компанія Yahoo! заснована в 1994 році. Пошукова система компанії є однією з найпопулярніших у світі. Чистий прибуток Yahoo! за дев'ять місяців 2015 року становитимуть 81,12 млн доларів, багаторазово скоротившись порівняно з торішнім показником.

Нагадаємо, рік тому стало відомо про те, що Yahoo змінить Google у якості пошукової системи для браузерів Firefox.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся