ua en ru

Куди піти у Києві на День Європи: список заходів

Куди піти у Києві на День Європи: список заходів Фото: День Європи-2015

Кульмінацією свята стане проведення на Михайлівській площі світлового шоу

Заходи присвячені Дню Європи почнуться 16 травня в Києві. В 11:00 на Михайлівській площі відбулася урочиста церемонія відкриття. Про це з посиланням на заступника міського голови - секретаря Київської міської ради Олексія Резнікова повідомили у прес-службі Київради.

Традиційно, участь у церемонії візьмуть представники посольств держав - членів Європейського союзу, керівництво держави та міста.

Після офіційної частини на головній сцені відбудеться концертна програма європейської та української хорової та інструментальної музики за участю відомих муніципальних колективів.

14:00 - 16:30 у Дипломатичній академії при МЗС розгорне роботу дискусійний клуб, де молодь провідних вузів країни зможе поспілкуватися з представниками посольств країн-членів Євросоюзу на актуальні теми євроінтеграції.

Також гості міста зможуть взяти участь у спортивних акціях, зокрема, танцювальної зарядки FunUp на Михайлівській площі, легкоатлетичному пробігу Euro Run 2015, велопробігу "Критеріум до Дня Європи", спорт-екстрім проекті FreeGen Show.

Вперше в Україні буде поставлений рекорд за кількістю відбитків долонь з фарбою "Композит" на полотні і зафіксована вперше в світі інсталяція Малого Герба України - Тризуба на дерев'яному полотні за допомогою нитки і шурупів.

До святкування приєдналися посольства. Так, Чеська республіка передбачає встановлення стенду презентації країни, проведення театральної клоунади; Нідерланди створять віртуальну карту Києва, де кожен гість свята зможе поставити свою відмітку на тих місцях, які подобаються або які потрібно поліпшити.

19:30 - 21:10 передбачається виступ Державного академічного оркестру AlexFokinRadioBand, під час якого прозвучать класичні джазові твори в сучасному аранжуванні.

"Кульмінацією свята стане проведення на Михайлівській площі перед Центральною сценою світлового шоу, яке символізує єднання України і країн Європейського союзу", - резюмував Резніков.

Нагадаємо, в Києві на День Європи 16 травня частково обмежать рух транспорту.