Кримські мовники отримали майже 3,8 млн гривень технічної підтримки

Четвер 10 грудня 2015 11:43
Кримські мовники отримали майже 3,8 млн гривень технічної підтримки
Фото: кримськотатарський телеканал ATR припинив мовлення в АРК ("Новини Криму")

Професійне обладнання отримали 21 редакція і 15 журналістів, які працюють як у Криму, так і за його межами

Кримські телеканали і радіостанції отримали технічну підтримку на загальну суму майже 3,8 млн гривень. Про це заявив член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення (Нацтелерадіо) Сергій Костинський на круглому столі за результатами спільного проекту Східно-європейського демократичного центру (Польща) та "Інтерньюз-Україна" щодо надання технічної допомоги незалежним ЗМІ та журналістам, які висвітлюють кримську проблематику, повідомили напередодні у прес-службі Нацтелерадіо.

"У цілому за результатами конкурсу професійне обладнання на суму 3 млн 780 тисяч гривень отримали 21 редакція і 15 журналістів, які працюють як у Криму, так і за його межами. Журналісти отримали технічну допомогу на суму до 2 тисяч євро, редакції - до 10 тисяч євро", - зазначив програмний директор "Інтерньюз-Україна" Андрій Кулаков.

Заявки на участь у конкурсі відбирала експертна комісія із шести членів, серед яких був і Костинський. За його словами, презентований проект є найбільш успішними з моменту окупації Криму, а тому має продовжуватися й надалі.

"Одним з найбільших досягнень вважаю технічну підтримку телеканалів, радіостанцій і продакшн-студій, які виробляють контент про Крим. Вони змогли отримати обладнання на сотні тисяч гривень. Вважаю за доцільне реалізацію аналогічного проекту і в наступному році. При цьому більш акцентовану увагу необхідно звернути на телерадіоорганізації, потреби яких в обладнанні значно вищі, ніж в інших видів ЗМІ", - наголосив член Нацтелерадіо.

За даними регулятора, проект з технічної підтримки кримських медіа стартував у березні 2015 року за підтримки Фонду міжнародної солідарності і став можливим завдяки коштам нардепа та уповноваженого президента України у справах кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва, отриманим разом з польською премією "Солідарність".

Нагадаємо, наприкінці листопада "глава" анексованого Криму Сергій Аксьонов розпорядився припинити мовлення українських ЗМІ на території північних районів півострова.

Як повідомлялося, раніше у вересні у Криму розпочало мовлення українське радіо.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся