"Київстар" поділиться частотами для впровадження 4G

"Київстар" поділиться частотами для впровадження 4G
Фото: "Київстар" поділиться своїми частотами

На даний момент процедура проходить стадію обговорення з усіма зацікавленими сторонами

Оператор мобільного зв'язку "Київстар" готовий поділитися своїми частотами в діапазоні 1800 МГц для впровадження в Україні зв'язку четвертого покоління (4G). Про це глава компанії Петро Чернишов повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"Ми запропонували НКРЗІ та іншим операторам поділитися частотами "Київстар" в діапазоні 1800 МГц для створення рівних умов для впровадження 4G", - написав він.

За словами Чернишова зараз процедура проходить стадію обговорення з усіма зацікавленими сторонами. Глава оператора таке рішення пов'язав з тим, що частот в діапазоні 2600 МГц, тендер на які планує проводити регулятор, не вистачить, щоб покрити зв'язком четвертого покоління всю Україну.

"Він (діапазон 2600 МГц – ред.), на жаль, забезпечить максимум красиво світиться значок "4G" на топових смартфонах користувачів у великих містах з-за малого радіусу дії базових станцій. А для надання 4G для всіх, потрібно задіяти додаткові частоти", - підкреслив Він.

Нагадаємо, майже 60% користувачів мобільного зв'язку в світі мають доступ до 4G.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся