"Київстар" відібрав стартапи для комерційного запуску в рамках ВДНГ-TECh

"Київстар" відібрав стартапи для комерційного запуску в рамках ВДНГ-TECh
Фото: "Київстар" обрав стартапи для комерційного запуску

Запуск може відбутися вже в першому півріччі наступного року

Оператор мобільного зв'язку "Київстар" визначився зі своєю підтримкою стартапів в рамках телеком-акселератора ВДНГ-TECh. Про це йдеться в прес-релізі оператора.

Так, оператор вирішив підтримати команди Gravitec, inCust, Virbox. З цими стартапами планується обговорити умови комерційного запуску в першому півріччі 2017 року.
Крім того, в рамках корпоративної соціальної відповідальності, "Київстар" підтримає команду Nravo Kids, надавши консультації та менторство.

Перелік відібраних стартапів

Gravitec є сервісом push-повідомлень, який поєднує класичне хмарне рішення для SMB (ефективне повернення користувачів на сайт), рішення для Enterprise — "Dedicated Service" (розширені вимоги до безпеки і повний контроль над сервісом), і рішення для реселерів "White Label" (швидкий старт власного бізнесу з мінімальними витратами)

inCust представляє з себе бескарточную програма лояльності для бізнесу "під ключ" за 15 хвилин. Рішення поєднує кілька функцій: використання номера телефону замість пластику, доступ до єдиного комунікаційного простору для клієнта і миттєвий запуск навіть на смартфоні.

Virbox — платформа для подорожей у форматі VR360. Команда займається створенням VR контенту для подорожей, так і виробляє Teleport station — унікальні набори з картону для комфортного занурення у віртуальну реальність.

Nravo Kids — дитячі розвиваючі ігри для мобільних пристроїв (Android, iOS і Windows Phone) з офлайновим доповненням.

Нагадаємо, в липні були визначені команди-резиденти телеком-акселератора ВДНГ-TECh.

Читайте нас в Google News та підписуйтесь

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся