Кабельники просять не штрафувати СПД за приховування медіавласності

Кабельники просять не штрафувати СПД за приховування медіавласності
Фото: кабельники просять не штрафувати СПД (tubefilter.com)

Кабельники посилаються на законодавство, яке зобов'язує розкривати бенефіціарних власників тільки юридичні особи

Найбільші асоціації кабельних провайдерів просять Нацрада з телебачення і радіомовлення не штрафувати провайдерів, ліцензії яких оформлені на суб'єктів підприємницької діяльності (СПД) та фізичних осіб-підприємців (ФОП) за прострочені звітності щодо розкриття структури власності.

Про це йдеться на офіційному сайті Асоціації правовласників і постачальників контенту.


Кабельники посилаються на законодавство, яке зобов'язує розкривати бенефіціарних власників тільки юридичні особи. На думку лобістів безглуздо вказувати бенефіціарів компаніям, власниками яких є фізичні особи, а штраф в розмірі 5% від суми ліцензійного збору вони називають "дуже жорсткою санкцією".

"Виходячи з цього, асоціації просять не штрафувати таких ліцензіатів, а також ініціювати зміни до закону", - йдеться в повідомленні.

Під відповідним зверненням до регулятора підписалися Асоціація правовласників і постачальників контенту, Інтернет Асоціація України, Асоціація "Укртелемережа", Спілка кабельного телебачення України, Всеукраїнська асоціація операторів кабельного телебачення і телеінформаційних мереж і Союз операторів телекомунікацій Одеси та Одеської області.

Нацрада на засіданні в середу озвучив плани винести на одну з майбутніх червневих засідань чергові питання про штрафи за приховування структури власності.

Нагадаємо, Нацтелерадіо оштрафувало 261 ліцензіата за приховування медіавласності.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся