ru ua

Кабельні мережі поповняться державним телеканалом Азербайджану AzTV

Кабельні мережі поповняться державним телеканалом Азербайджану AzTV Фото: центральний азербайджанський телеканал AzTV (Oxu.Az)

Нацтелерадіо врахувало звернення держрегулятора Азербайджанської республіки у сфері медіа

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення (Нацтелерадіо) додала до переліку іноземних програм, які можуть поширюватися в українських кабельних мережах, азербайджанський державний телеканал AzTV. Про це в середу 30 грудня повідомили у прес-службі Нацтелерадіо.

Як зазначається, відповідне рішення прийнято з урахуванням звернення регуляторного держоргану Азербайджану у сфері медіа (Azerbaycan Respublikasi Milli Televiziya ve Radio Surasi) і висновків уповноважених управлінь Нацради.

Таким чином, азербайджанська діаспора в Україні незабаром зможе дивитися програми телеканалу AzTV в кабельних мережах.

Раніше азербайджанський медіарегулятор звернувся до Нацтелерадіо України із проханням у рамках поглиблення співпраці між двома країнами дозволити поширювати в Україні програму AzTV, яка відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавству України.

Крім того, глава азербайджанського медіарегулятора повідомляє, що український державний канал іномовлення UA|TV з початку 2016 року буде транслюватися в мережах найбільших операторів, що охоплюють 90% абонентів кабельних мереж Азербайджану.

Врахувавши звернення азербайджанського регуляторного органу, що діє у сфері медіа Азербайджанської Республіки...

Опубліковано Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення 30 грудня 2015 р.

Нагадаємо також, що сьогодні Нацтелерадіо дозволило трансляцію трьох еротичних телеканалів Erox HD, Playboy TV і Erotica TV в Україні. Як повідомлялося, ретрансляція зазначених каналів допускається 24:00 до 4:00 ночі.