Холдинг KSG Agro збільшив у II кварталі продажі у свинарському секторі на 24%

Холдинг KSG Agro збільшив у II кварталі продажі у свинарському секторі на 24%
Фото: свинарський сектор України

Обсяг продажів живої ваги свинини склав 62 млн грн

Обсяг продажів живої ваги свинини у другому кварталі 2015 р. збільшився на 24% порівняно з першим кварталом і склав 62 млн грн з урахуванням ПДВ. Про це з посиланням на попередні підсумки роботи в першому півріччі 2015 р. у свинарському бізнесі повідомили у прес-службі групи KSG Agro.

Підсумкова виручка за перше півріччя склала 112 млн грн (включаючи ПДВ).

Велика частина продукції була реалізована за довгостроковими договорами.
67% реалізованої продукції припадає на підприємства - м'ясокомбінат "Ювілейний", ТОВ "Фоззі Фуд" та ін. Близько 20% продукції було продано на власний м'ясокомбінат "Дніпро".

KSG Agro - вертикально інтегрована компанія, що працює практично в усіх сегментах агроринку, включаючи виробництво, зберігання, переробку і продаж сільськогосподарської продукції. Акції агрохолдингу включено до лістингу Варшавської фондової біржі. Основною діяльністю KSG Agro є обробка землі та виробництво сільгоспкультур. В основі стратегії розвитку компанії - пріоритетний розвиток свинарської галузі, переробки, борошномельного виробництва та виробництва біопалива.

Нагадаємо, за 4 міс. 2015 р. більше 90% експорту української свинини припало на ринок Росії.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся