Google розробив технологію щодо заміни сервісу SMS

Четвер 25 лютого 2016 11:36
Google розробив технологію щодо заміни сервісу SMS
Фото: американська IT-корпорація "Гугл"

Rich Communication Services (RCS) запропонує груповий чат, обмін фотографіями високої дозвільної здатності і в перспективі - підтримку відеодзвінків

Американська інтернет-корпорація Google Inc. запропонувала заміну стандарту коротких повідомлень SMS, який, на її думку, вже не задовольняє сучасних потреб користувачів. Про це повідомляє профільний ресурс IGate.

Як зазначається, нова розробка Google називається RCS (Rich Communication Services) і пропонує такі можливості, як груповий чат, обмін фотографіями високої роздільної здатності та в найближчому майбутньому -підтримку відеодзвінків.

Новий месенджер від "Гугл" також обіцяє підтримувати і застарілі стандарти SMS і MMS. Водночас Google планує зробити RCS-клієнт Jibe загальноприйнятим стандартом для всіх девайсів Android.

На думку експертів, онлайн-сервіс RCS є своєрідною відповіддю популярному месенджеру WhatsApp від Facebook.

Своєю чергою, Apple розробила власний мессенджер, який не буде підтримувати RCS.

Втім, з огляду на те, що під управлінням Android працює близько 80% смартфонів по всьому світу, у пошукового гіганта є всі шанси вирватися вперед.

Як сообшалось раніше, Facebook розробляє прийом і відправку SMS через месенджер.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся