У Google Drive оновився пошук

НовиниТелеком & IT    22.09.2016 - 10:29
У Google Drive оновився пошук
У Google Drive оновився пошук
Google інвестувала в розробника голосового інтерфейсу

Була введена функція автоматичного виправлення, яка пропонує користувачам правильні варіанти неправильно надрукованих слів

Хмарне сховище Google Drive отримала оновлену функцію пошуку, яка тепер більше нагадує пошуковик компанії, повідомляє 3dnews.

зокрема, була введена функція автоматичного виправлення, яка пропонує користувачам правильні варіанти неправильно надрукованих слів, а також підтримка обробки природної мови.

"Останнє означає, що тепер шукати файли в Google Drive, можна буде за допомогою повсякденних фраз", - зазначає видання.

В недалекому майбутньому можна буде здійснювати пошук по голосових запитів, з допомогою таких фраз як "знайди мої фінансові звіти за минулий грудень" і подібні.

Крім того, Google Drive тепер автоматично зберігає копії всіх файлів в нестандартному для Google розширенні, якщо користувач відкриває, конвертує або редагує такі файли в їх оригінальному вигляді Docs, Sheets або Slides. Потім копію файлу можна буде знайти в меню історії змін.

Сервіс Google Docs, який є частиною Google Drive, також отримав оновлення. В ньому, приміром, з'явилася можливість розбивати документ на декілька колонок: достатньо вибрати відповідну опцію в меню форматування.

Нагадаємо, Google запустив конкурента WhatsApp.

Читайте в розділі

Прибуток компанії Samsung впав на 30% після відкликання Galaxy Note 7

У США витратять 18 млрд доларів на створення зброї з штучним інтелектом

У США пройде випробувальний політ першого пасажирського дрона

On Top