ru ua

Глава Yahoo! має намір залишитися в компанії після угоди з Verizon

Глава Yahoo! має намір залишитися в компанії після угоди з Verizon Фото: президент і головний виконавчий директор Yahoo! Inc Марісса Маєр (Twitter @business)

На її думку, угода з Verizon відкриває великі можливості в галузі дистрибуції

Президент і головний виконавчий директор американської Yahoo! Inc Марісса Маєр не збирається йти з компанії і розраховує завершити раніше розпочаті інтернет-проекти. Про це Майер написала на сторінці компанії в соцмережі Tumblr.

"Особисто я планую залишитися. Я люблю Yahoo!, і я вірю в усіх вас. Побачити нову главу в розвитку Yahoo! дуже важливо для мене", - зазначила Маєр.


Як додала глава "Яху!", угода з Verizon щодо купівлі основного інтернет-бізнесу Yahoo! відкриє великі можливості для останньої в галузі дистрибуції і допоможе їй прискорити роботу в мобільній, рекламній, соціальній та інших сферах.

За її словами, 100 мільйонів користувачів Verizon, а також загальні уявлення про важливість мобільних рекламних технологій дозволять приступити до чіткої взаємодії, яка принесе свої плоди.

"У них (Verizon, - ред.) є амбітні цілі: збільшити кількість користувачів до двох мільярдів чоловіклюдей і довести виручку в мобільному медіабізнесі до 20 мільярдів доларів до 2020 року, а продукція і бренд Yahoo! стануть ключем до досягнення цих цілей", - наголосила Маєр.

Нагадаємо, сьогодні телекомунікаційна компанія Verizon оголосила про купівлю основного інтернет-бізнесу Yahoo! за 4,83 млрд доларів. Раніше Verizon оцінював інтернет-бізнес Yahoo! у три мільярди доларів.

За інформацією джерел The Wall Street Journal, Марісса Маєр навряд чи обійме важливу позицію в інтернет-компанії після завершення угоди. У разі ж звільнення їй належить компенсація в понад 50 мільйонів доларів.