Ford інвестує в стартап зі створення карт для машин на автопілоті

НовиниТелеком & IT    15.07.2016 - 13:25
Фото: американський автовиробник "Форд" у пошуках альтернативних бізнес-рішень
Фото: американський автовиробник "Форд" у пошуках альтернативних бізнес-рішень

"Безпілотні автомобілі вимагають абсолютно нового типу карт", - заявив гендиректор Civil Maps Сраван Путтагунта

Американський виробник автомобілів Ford Motor Co. увійшов до п'ятірки інвесторів, які вклали кошти в каліфорнійський стратап Civil Maps, що займається розробкою 3D-карт для машин на автономному управлінні. Про це йдеться в повідомленні агентства Bloomberg.

Як зазначається, спільно із Ford інвесторами виступили Motus Ventures, Wicklow Capital, StartX Stanford, а також фонд одного із засновників Yahoo! Джері Янга AME Cloud Ventures.


Загальна сума, внесена пулом інвесторів у стартап, становить 6,6 млн доларів.

Над стратапом ц Civil Maps працюють 16 постійних співробітників зі штаб-квартирою в місті Олбані, штат Каліфорнія. Стартап виріс з проекту, який спонсорував Стенфордський університет.

"Безпілотні автомобілі вимагають абсолютно нового типу карт", - заявив гендиректор Цивільні Карти Сраван Путтагунта.

Як повідомлялося, автоконцерн "Форд" інвестує 4,5 млрд доларів у виробництво  електромобілів до 2020 року.

Нагадаємо, раніше інша американська компанія, більш відома своїм додатком для замовлення таксі, - Uber - розпочав випробування безпілотного автомобіля в місті Піттсбурзі, штат Пенсільванія. За відомостями The Daily Telegraph, тести проводяться на гібридному проводяться автомобілі Ford Fusion, оснащеному радарами, лазерними сканерами і відеокамерами з високою роздільною здатністю.

Як повідомляв Styler, професор хімії з Університету Північного Техасу побудував автомобіль-шукача для боротьби з виробниками наркотиків, створивши на базі Ford Fusion Energy транспортний засіб, здатний виявляти нарколабораторії та позначати їхнє розташування на мапі.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top