Facebook заплатить знаменитостям за просування сервісу "живої відеотрансляції"

Вівторок 19 липня 2016 14:35
Facebook заплатить знаменитостям за просування сервісу "живої відеотрансляції"
Фото: американська соціальна мережа "Фейсбук" (ShutterStock)

Раніше "Фейсбук" погодився на відповідні виплати близько 140 компаніями та vip-персонам

Американська соціальна мережа Facebook витратить близько 50 мільйонів доларів на просування сервісу "живий відеотрансляції" Facebook Live. Основна маса грошей була перерахована мультимедійним компаніям за створення контенту для сервісу. Про це з посиланням на дані соцмережі повідомляє The Wall Street Journal.

Як наголошується, при цьому 2,2 млн доларів із цих коштів буде виплачено інтернет-знаменитостям.


Раніше "Фейсбук" погодився виплатити близько 140 компаніям і знаменитостям, включаючи приймає "Піттсбурга" Антоніо Брауна (244 тисячі доларів), олімпійського плавця Майкла Фелпса (224 тис дол.). І акторові "зоряних воєн" Джорждем Такеи (114 тисяч доларів) - 50 мільйонів доларів за створення креативних відеороликів для Facebook Live.

Основна частина коштів припала на великі мультимедійні компанії, такі як BuzzFeed і New York Times Co.

Однак 15% близько одержувачів грошей соцмережі є інтернет-знаменитості, більш типові для YouTube, Twitter і виноградної лози. З 50 мільйонів доларів Facebook заплатить приблизно 2,2 млн доларів кільком творцям популярних інтернет -відеороліков.

"Ці угоди не спрямовані на придбання зірок YouTube і лоза Кошти призначені для стимуляції експериментування з відео на Facebook Live.", - Повідомив віце-президент Facebook з глобального співробітництва і медіа-партнерства Джастін Ософскі.

Нагадаємо, онлайн-сервіс відеотрансляцій у прямому ефірі Facebook Live було запущенр раніше навесні. Спочатку, на початку квітня "Фейсбук" зробив сервіс "живої відеотрансляції" Facebook Live доступним користувачам соцмережі.

"Ми для всіх запускаємо Facebook Live, щоб вам було простіше створювати, ділитися і показувати лайви. Це як зберігати в кишені ТВ-камеру Кожний власник мобільного телефону зможе зробити відеотрансляцію з будь-якого місця в світі», - .. Пояснював тоді глава Facebook Inc Марк Цукерберг ,

У травні "Фейсбук" запустив браузерну версію  Live Map, що представляє собою інтерактивну карту світу у профілі користувача, де синіми крапками позначено прямі відеотрансляції, доступні в даний момент у соцмережі.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся