ru ua

Єврокомісія дозволила сінгапурській компанії Avago придбати американську Broadcom

Єврокомісія дозволила сінгапурській компанії Avago придбати американську Broadcom Фото: Європейська комісія (Euractiv)

Вартість угоди, за даними The Wall Street Journal, становить 37 млрд дол

Європейська комісія схвалила операцію щодо придбання американської Broadcom сінгапурською компанією Avago Technologies. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

На думку регулятора, дана угода не матиме негативного ефекту на конкуренцію на європейському ринку виробників напівпровідників.

"Завдяки тому, що компанії були готові співпрацювати, комісія змогла схвалити цю операцію за дуже короткий проміжок часу - і водночас захистила ефективність конкуренції в найважливішому секторі високих технологій", - заявила єврокомісар з питань конкуренції Маргрете Вестагер.

Ринкова капіталізація Avago - 34,5 млрд дол., Broadcom - 32,5 млрд дол. Компанії є світовими виробниками напівпровідників, які використовуються в широкому спектрі продуктів, включаючи мобільні телефони, комп'ютери, автомобілі та побутову техніку. При цьому чіпи Broadcom широко використовуються у смартфонах виробництва Apple і Samsung.

Avago повідомила про те, що домовилася про покупку Broadcom, у травні 2015 року. Вартість угоди з купівлі Broadcom становить 37 млрд дол.

Нагадаємо, в липні ЄК звинуватила MasterCard у завищенні комісії по картах.