ua en ru

Екс-директор заводу "Кернел" став топ-менеджером "Креатив груп"

У топ-менеджмент "Креатив Груп" увійшов колишній директор Бандурського олійноекстракційного заводу "Кернел" Григорій Капустян. Про це йдеться в повідомленні прес-служби групи.

Зокрема, за словами нового топ-менеджера, серед його першочергових завдань буде забезпечення безперебійної роботи виробництва всіх олійних підприємств групи.

"Мені важко далося рішення про зміну кар'єри і відхід з Кернела, але я з радістю прийняв пропозицію нових акціонерів Креативу приєднатися до групи. Це новий кар'єрний виклик. Мені цікаві амбітні завдання, які стоять переді мною в Креативі. Вони дозволять застосувати досвід і знання, отримані за роки роботи в Кернел, в добре знайомій галузі. Зараз ми зосередимося на забезпеченні технічної готовності виробництва до переробки насіння соняшника нового урожаю, який стартує наприкінці серпня-початку вересня. Паралельно розпочинаємо аудиту дозвільної документації. При цьому одним з найактуальніших питань є виплата заборгованості по заробітній платі працівникам підприємств", - сказав Капустян.