ua en ru

У Дубаї з'являться "розумні" пляжі

У Дубаї з'являться "розумні" пляжі Фото: пляжі майбутнього в ОАЕ (GulfNews)

Про це повідомили у прес-службі департаменту туризму і комерційного маркетингу уряду Дубая

У найбільшому в Об'єднаних Арабських Еміратах (ОАЕ) місті Дубай з'являться пляжі, обладнані вітряними генераторами і сонячними батареями для підзарядки смартфонів, а також "розумними" роздягальнями та точками wi-fi доступу. Про це з посиланням на прес-службу департаменту туризму і комерційного маркетингу уряду Дубая повідомляє портал GulfNews.

Як зазначається, муніципальна влада емірату проводять модернізацію пляжу Умм-Суккейм недалеко від готелю Бурж-аль-Араб. Цей елітний пляж стане першим "розумним" пляжем Дубая.


Роздягальні Умм-Суккейм, крім стандартного набору послуг, будуть обладнані камерами зберігання з кодами доступу. Влада Дубая також веде роботу з організації на пляжі точок безкоштовного доступу до інтернету.

Інтернет-станції матимуть форму пальм, зможуть одночасно надавати доступ в мережу 50 відпочивальникам у радіусі 53 метрів. Крім того, їх можна буде використовувати для зарядки гаджетів і телефонів.

Електронні пальми зможуть показувати гостям необхідну інформацію про погоду і визначні пам'ятки Дубая. Заряджатися вони будуть від сонячних батарей протягом дня, а ввечері самі стануть освітлювати пляж.

"Проект пляжу Умм-Суккейм стане пілотним. Після того, як ці нововведення будуть відпрацьовані до досконалості, ми зможемо скористатися їхнім досвідом на інших пляжах, які знаходяться у відомстві муніципалітету Дубая", - повідомив помічник гендиректора муніципалітету Дубая Обаїд Аль Шамсі.

Нагадаємо, раніше в Дубаї з'явилася перша у світі надрукована на 3D-принтері будівля.

Як повідомлялося, власті ОАЕ очистять міста за допомогою патрульних дронів.