ua en ru

Dropbox розширив функціонал для iOS-пристроїв

Dropbox розширив функціонал для iOS-пристроїв Фото: Dropbox розширює функції для "яблучних" пристроїв

Так, у мобільному додатку з'явився режим "Картинка в картинці", який дозволить дивитися відео з Dropbox під час роботи з іншим додатком

Американський файловий хостер Dropbox розширив функціонал для iOS-пристроїв, використовуючи можливості нової системи iOS 10, повідомляє Grifonsoft.

Так, тепер при підписанні PDF-документів їх можна не друкувати, а ставити підпис можна прямо в додатку. Крім того, користувачам стало легше ділитися файлами, що зберігаються в хмарі – тепер знайти і відправити потрібний файл можна безпосередньо з iMessage.

Крім того, компанія оновила віджет додатки, додавши корисні ярлики, завдяки яким можна буде створювати нові файли миттєво, завантажувати фотографії в сховищі, а також швидко приступати до сканування документа у випадку необхідності.

Dropbox також удосконалив функцію повідомлень.

"В тому випадку, якщо над одним документом одночасно працюють кілька користувачів, Dropbox буде своєчасно сповіщати про появу нової версії файлу", - зазначає видання.

Також в мобільному додатку з'явився режим "Картинка в картинці", який дозволить дивитися відео з Dropbox під час роботи з іншим додатком на iPad. А в найближчі тижні буде реалізована підтримка і розділеного екрану.

Нагадаємо, Dropbox заявив про крадіжку 68 млн користувальницьких акаунтів.