ru ua

Дочка "Київстару" отримала ліцензію НБУ на операції з переказу коштів

Дочка "Київстару" отримала ліцензію НБУ на операції з переказу коштів Фото: "Київстар" виходить на ринок фінансових послуг

Компанія планує ввести можливість клієнтам оплачувати різні послуги і товари, а також переводити гроші своїм рідним і знайомим прямо з мобільного рахунку

Компанія "Стармани", дочірнє підприємство мобільного оператора "Київстар" отримала ліцензію Національного банку України (НБУ) на операції з переказу коштів в національній валюті.

Про це йдеться в прес-релізі компанії.

"Отримання цієї ліцензії відкриває можливість надавати клієнтам фінансові послуги грошових переказів", - наголошується в повідомленні.

Компанія планує ввести можливість клієнтам оплачувати різні послуги і товари, а також переводити гроші своїм рідним і знайомим прямо з мобільного рахунку.

За даними оператора, незабаром планується запуск нового проекту на ринку фінансових послуг, який посилить присутність оператора на цьому ринку. У "Київстарі" нагадують, що три роки тому була запущена послуга "Мобільні кошти", за цей час нею скористалися близько 1 млн абонентів, які здійснили понад 4 млн транзакцій.

Нагадаємо, у жовтні 2015 року "Київстар" зареєстрував фінансову компанію StarMoney для здійснення мобільних платежів.