Дату виходу iPhone 6s призначено на 18 вересня

НовиниСуспільство    08.09.2015 - 14:42
Фото: iPhone 6s
Фото: iPhone 6s

Презентація iPhone 6s відбудеться завтра, 9 вересня в Сан-Франциско

Дата виходу iPhone 6s і iPhone 6s Plus призначена на 18 вересня, через тиждень після презентації пристрою компанією Apple. Зазначимо, що за таким же принципом стартували продажі нового iPhone 5s у 2013 р.

Про дату виходу iPhone 6s і iPhone 6s Plus писали ще в червні. Зокрема, видання Mobile News, посилаючись на внутрішню переписку мобільного оператора Vodafone, повідомляло, що в США, Великобританії, Німеччині та Японії купити пристрій можна буде з 18 вересня. Зазначимо, що ці країни традиційно потрапляють під першу хвилю продажів. Також першими оцінити новий iPhone 6s зможуть Австралія, Сінгапур, Канада і Франція. Для країн другої хвилі продажів купити пристрій можна буде ще через тиждень, з 25 вересня. З 18 вересня для цих країн, список яких поки невідомий, буде доступне передзамовлення.

Нагадаємо, що і минулого разу компанія Apple представила свою нову продукцію - iPhone 5s і iPhone 5c, на початку вересня, а стартували продажі 20 вересня 2013 р.

Раніше в мережі також поширилися чутки про те, що разом з iPhone 6s і iPhone 6s Plus на презентації буде представлена молодша модель під назвою 6с. Повідомляється, що вона продовжить лінійку iPhone 5с, буде мати 4-дюймовий дисплей, і, швидше за все, буде мало чим відрізнятися від свого попередника.

Крім того, як мінімум 2 з 3 найбільших операторів стільникового зв'язку Німеччини готуються до старту продажів iPhone 6S у вересні. Як повідомляє iPhones.ru у минулому році T-Mobile DE, Vodafone і O2 в один час почали продавати iPhone 6.

Відзначимо, що на даний момент стала відома дата виходу iPhone 6s. Зокрема, вже доступні характеристики нового продукту Apple. Так, згідно з даними тайванської компанії KGI Securities, розмір екрану у новій моделі не зміниться і становитиме 4,7 дюйма. Крім того, в пристроях буде розширено обсяг оперативної пам'яті до 2 ГБ, а камера буде мати роздільну здатність 12 Мпікс. Відзначається також, що корпус буде виготовлятися з міцного алюмінієвого сплаву.

Як раніше повідомляв Wall Street Journal, один з найбільш очікуваних кольорів корпусу нових iPhone - це "рожеве золото", як у Apple Watch. Крім того, якщо Apple вдасться забезпечити поставку відповідних комплектуючих, то iPhone 6s Plus може бути оснащений сапфіровим захисним склом.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Теги: Apple, выход
On Top