ru ua

Борис Кауфман зустрівся з переможцями стипендіальної програми

Борис Кауфман зустрівся з переможцями стипендіальної програми

21 березня 2016 року український бізнесмен, меценат і видавець національного тижневика "Фокус" Борис Кауфман зустрівся з переможцями конкурсу стипендіальної програми, що будуть отримувати щомісячну стипендію у розмірі 1000 гривень до досягнення ступеня "Б

Про це йдеться в повідомленні прес-служби програми.

Привітавши переможців, Борис Кауфман вручив їм іменні сертифікати, побажав успіхів у навчанні і запросив на стажування в інвестиційну компанію Vertex United.

Нагадаємо, процес відбору стипендіатів складався з декількох етапів. На початковому етапі студенти повинні були заповнити анкету, зазначивши свою участь у наукових олімпіадах і конкурсах, соціальних та волонтерських проектах, написати мотиваційний лист та надати рекомендаційні листи, а також скан залікової книжки.

За підсумками оцінки Експертної ради, у другий тур потрапили 6 конкурсантів. Ці студенти пройшли персональні співбесіди з директором департаменту розвитку та управління персоналом Vertex United (компанія, що управляє активами Бориса Кауфмана), після чого були визначені три переможці.

Планується, що програма стане щорічною, а з кожним роком кількість стипендіатів буде збільшуватися.