ua en ru

Аудиторія месенджера Telegram зросла до 100 мільйонів користувачів

Аудиторія месенджера Telegram зросла до 100 мільйонів користувачів Фото: месенджер Telegram (Droider)

Зараз мобільним онлайн-сервісом користуються у 200 країнах світу

Щомісячна аудиторія месенджера Telegram перевищила 100 мільйонів користувачів. Про це сьогодні повідомили у прес-службі компанії.

Як зазначається, цього показника онлайн-сервісу вдалося досягти лише за 2,5 роки з моменту заснування.

Аудиторія месенджера збільшилася вдвічі за останні 12 місяців. Щодня "Телеграмом" починають користуватися 350 тисяч людей, а всі його користувачі відправляють щодня 15 мільярдів повідомлень.

"Ми створили надійний зашифрований протокол передачі даних, який дозволяє відправляти повідомлення навіть при поганій роботі стільникових мереж. Ми побудували сервери по всьому світу, щоб зробити Telegram найнадійнішим засобом спілкування. Наші секретні чати з можливістю самознищення повідомлень стали хітом, особливо після одкровень Едварда Сноудена", - цитує засновника Telegram Павла Дурова з Mobile World Congress в Барселоні видання Financial Times.

Зростання аудиторії Telegram є на 100% органічним, оскільки компанія не витратила жодної копійки на рекламу та залучення користувачів, пояснив Дуров. З його слів, у Telegram немає маркетингового бюджету, а секрет успіху сервісу в тому, що люди рекомендують його один одному. Зараз географія користувачів Telegram розширилася до 200 країн світу.

Від травня 2015 аудиторія Telegram зросла на 60% - до 38 мільйонів. Раніше головний конкурент Telegram - месенджер WhatsApp (належить Facebook) - подолав позначку в 1 мільярд користувачів на місяць.

Наступним кроком розвитку Telegram стануть канали для ЗМІ і блогерів. Загалом канали в месенджері збирають щодня 400 млн переглядів.

Аудиторія месенджера Telegram зросла до 100 мільйонів користувачів

Нагадаємо, раніше засновник "ВКонтакте" Павло Дуров розвіяв очікування радника Путіна з розвитку Інтернету Германа Клименка від месенджера Telegram.