ua ru

Американський онлайн-кінотеатр Netflix запрацював в Україні

Американський онлайн-кінотеатр Netflix запрацював в Україні Фото: онлайн-кінотеатр Netflix (club.volia.com)

Сервіс легального перегляду серіалів і фільмів доступний по всій території країни, за винятком анексованого Криму

Популярний американський онлайн-кінотеатр Netflix з початку січня 2016 року став по-справжньому глобальним сервісом, розширивши свою роботу ще на 130 країн світу, зокрема, й на Україну. Про це повідомили у прес-службі відеохостингу напередодні.

Опубліковано Netflix 6 січня 2016 р.

Як зазначається, сервіс легального перегляду серіалів і фільмів є доступний по всій території України, за винятком анексованого Криму, де його мовлення буде блокуватися у зв'язку з накладеними американським урядом санкціями.

Американський онлайн-кінотеатр Netflix запрацював в Україні

Фото: відеосервіс Netflix (© Root Nation)

Також доступ до американського відеохостингу буде заблоковано в Північній Кореї, Китаї та Сирії. Найбільшими країнами, на ринок яких вийшов Netflix, стали Росія, Нігерія, Індія та Саудівська Аравія.

Онлайн-кінотеатром можна користуватися з будь-якого підключеного до Інтернету пристрою: комп'ютера, смартфона, планшета, ігрової консолі або приставки smart tv.

Зараз відеосервіс підтримує 21 мову, включаючи англійську, і обіцяє додати в майбутньому нові. Передплата на канал складе 7,99 євро на місяць, тоді як перший місяць користування буде безкоштовним.

"Сьогодні ми спостерігаємо народження нової глобальної мережі інтернет-телебачення. Користувачі в усьому світі - від Сінгапуру до Санкт-Петербурга і від Сан-Франциско до Сан-Паулу - зможуть насолоджуватися телепрограмами і кіно, шоу і фільмами одночасно де завгодно, коли завгодно і з будь-яких пристроїв", - заявив під час презентації співзасновник сервісу Рід Хастінгс.

Американський онлайн-кінотеатр Netflix запрацював в Україні

Фото: співзасновник Netflix Рід Хастінгс (Reuters)

Для жителів України доступні три тарифних плани:

- Basic (8 євро) - необмежений доступ до каталогу на одному пристрої одночасно, можливість дивитися на комп'ютері, смартфоні та планшеті, відмовитися від пакету в будь-який час;

- Standart (10 євро) - необмежений доступ до каталогу на двох пристроях одночасно, можливість дивитися на комп'ютері, смартфоні та планшеті, відмовитися від пакету в будь-який час, доступне відео в HD-якості;

- Premium (12 євро) - необмежений доступ до каталогу на чотирьох пристроях одночасно, можливість дивитися на комп'ютері, смартфоні та планшеті, відмовитися від пакету в будь-який час, доступне відео в HD- і Ultra HD-якості.

Американський онлайн-кінотеатр Netflix запрацював в Україні

Американський онлайн-кінотеатр Netflix запрацював в Україні

Для всіх тарифних планів пропонується безкоштовний доступ протягом першого місяця. Контент представлено оригінальною мовою і на раніше адаптованих перекладах, однак російсько- чи україномовних субтитрів немає.

При реєстрації на офіційному сайті Netflix ресурс просить ввести дані банківської картки, але списувати кошти почне тільки після закінчення пробного періоду. За три доби до закінчення безкоштовного місяця онлайн-сервіс обіцяє повідомити користувача про скоре списання грошей на пошту.

Між тим, деякі продукти Netflix недоступні для мешканців низки регіонів, наприклад, популярні серіали "Картковий будиночок" і "Ліллехаммер" закриті для жителів України.

Netflix - найбільша у світі мережа інтернет-телебачення з понад 70 млн передплатників у 190 країнах, яка є автором популярних серіалів "Картковий будиночок", "Нарко", "Помаранчевий - хіт сезону" та інші.

Американський онлайн-кінотеатр Netflix запрацював в Україні

Крім того, телекомпанія Netflix - співавтор документального фільму про події часів Євромайдану "Зима у вогні: Боротьба України за свободу", який був удостоєний ряду нагород і премій.

It all started with a Facebook post. #WinterOnFire: Ukraine’s Fight For Freedom premieres Oct 9, only on Netflix.

Опубліковано Netflix 9 вересня 2015 р.

Видео: YouTube /Netflix US & Canada