В найближчі роки обсяг українського ринку платного ТБ зросте в два рази

НовиниТелеком & IT    23.09.2016 - 16:15
Фото: ринок платного телебачення в найближчі роки покаже зростання
Фото: ринок платного телебачення в найближчі роки покаже зростання

За даними експертів, в Україні налічується близько 4 млн абонентів платного ТБ, а потенційно готові платити за контент 8-10 млн

Зростання обсягу ринку платного телебачення в Україні у найближчі два-три роки зросте не менш, ніж у два рази, говориться в прес-релізі за підсумками конференції Pay TV in Ukraine.

Як зазначив генеральний директор провайдера телекомунікаційних послуг "Воля" Джордж Джембери, для зростання сегмента платного ТБ є всі можливості, але для цього країні потрібні чіткі закони, контроль за їх виконанням і рівні умови для всіх учасників ринку.

За даними учасників конференції, в Україні налічується близько 4 млн абонентів платного ТБ, а потенційно готові платити за контент 8-10 млн.

Головною ж перешкодою на шляху розвитку ринку контенту учасники конференції назвали піратство.

"Для боротьби з ним державі і бізнесу необхідно об'єднати зусилля. У найближчі місяці гравці ринку очікують від парламенту внесення змін у законодавство, зокрема нову редакцію Закону про аудіовізуальні послуги", - наголошується в прес-релізі.

Нагадаємо, Google планує запустити платне інтернет-телебачення.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся