ua en ru

Ювілей: Притула кумедно привітав сина з днем народження (відео)

Ювілей: Притула кумедно привітав сина з днем народження (відео) Фото: Сергій Притула з сином (facebook.com/serhiyprytula)

Дмитру Притулі виповнилося 10 років

Відомий український шоумен, телеведучий, гуморист і волонтер Сергій Притула у вівторок, 2 жовтня, привітав свого сина Дмитра з днем народження. Хлопчикові виповнилося 10 років. Про це шоумен написав на своїй офіційній сторінці в соцмережі Facebook.

Також ведучий опублікував відео за участі іменинника, на якому Дмитро танцює в своїй кімнаті з жовтими та чорними повітряними кульками на стелі.

"10! Рости здоровий! Будь ввічливим і обіцяю не морочити голову горням води в старості! З Днем Народження, Дмитро Сергійович Притула!" - написав Притула.

Відео: Дмитро Притула (facebook.com/serhiyprytula)

Ювілей: Притула кумедно привітав сина з днем народження (відео)

Скріншот поста (facebook.com/serhiyprytula)

Дмитра Притулу привітали зі святом багато шанувальників його батька:

Ювілей: Притула кумедно привітав сина з днем народження (відео)

Ювілей: Притула кумедно привітав сина з днем народження (відео)Ювілей: Притула кумедно привітав сина з днем народження (відео)

Скріншот коментарів (facebook.com/serhiyprytula)

37-річний Сергій Притула раніше був одружений на Юлії Андрійчук з Тернополя. У 2008 році у пари народився син Дмитро. Однак подружжя розлучилося.

Влітку 2015 року Притула зв'язав себе узами шлюбу з Катериною Сопельник з Донецька. Пара познайомилася під час роботи на телеканалі. 27 липня 2017 року у Сергія і Катерини народилася донька Соломія.

Раніше Притула розповів про хобі старшого сина.

До речі, Притула відверто звернувся до українців.

Нагадаємо, Сергій Притула заінтригував шанувальників, відправившись в Баварію.

Чим вражає Сергій Притула (відео: STYLER.rbc.ua)