ua ru

Тронний зал і 11 образів: стали відомі деталі нового шоу Олі Полякової в Києві

Тронний зал і 11 образів: стали відомі деталі нового шоу Олі Полякової в Києві Оля Полякова (фото: прес-служба)

Для Олі Полякової у Палаці спорту будують тронний зал

Вже 26 жовтня Суперблондинка української естради, співачка Оля Полякова виступить у Києві зі своїм грандіозним шоу "Королева ночі". При цьому стали відомі деякі деталі шоу, яке пройде в столичному Палаці спорту. Відзначається, що поп-діва має намір побити рекорд минулорічного шоу.

Так, для доставки на локацію всього сценічного обладнання знадобилося 23 довгомірних вантажних автомобіля. Загальна вага сценічних конструкцій становить 245 тонн.

При цьому технологічно сцена гранд-шоу "Королева ночі" не має собі рівних. Тільки для створення однієї конструкції використовувалися 12 тисяч дзеркальних деталей, а всього різних майданчиків буде дев'ять. На них Оля Полякова покаже шість різних сюжетних блоків. Для цього їй доведеться миттєво перевтілюватися в інші образи 11 разів.

Оля Полякова

Оля Полякова (фото: прес-служба співачки)

На тему: "Люблю! Пишаюся!": Полякова зворушливо привітала з днем народження молодшу доньку (відео).

Такі метаморфози, на думку постановника шоу Германа Ненова, допоможуть повністю розкрити багатогранний образ артистки.

"Я завжди мріяв створити шоу, яке стане полотном про артиста, — говорить режисер. — Я спостерігаю за Олею не перший рік і зрозумів, що вона ідеально підійде для такої ролі — той, хто зможе вразити і здивувати! Оля дивним чином буває і ніжною, і смішний, і пристрасною, і всі ці трансформації будуть відбуватися за три секунди. В кінці шоу глядач зможе скласти з усіх образів один цілісний портрет нашої Королеви, а сцена стане її тронним залом, в якому і відбудеться виступ! Повірте, такою Олю ви ще не бачили!"

Герман Ненов

Постановник шоу "Королева ночі" Герман Ненов (фото: прес-служба Полякової)

Щоб реалізувати цю сміливу ідею, довелося залучити 680 осіб творчої групи.

Сольний дебют Полякової на сцені Палацу спорту претендує на звання найгучнішої шоу-події року. А творча історія співачки, яку глядачі побачать на концерті, має всі шанси перевершити успіх минулорічного шоу "На біс", що увійшло до Книги рекордів України.

До речі, до цього Полякова розповіла про королівські правила життя.

Шанувальники, які не змогли потрапити на концерт або побачити його телеверсію, зможуть відвідати шоу в своїх містах. Київська "Королева ночі" стане першим виступом Олі Полякової у всеукраїнському турі, який відбудеться навесні наступного року.

Нагадаємо, раніше Оля Полякова підтримала флешмоб #ідітьусраку, який запустив лідер студії "Квартал 95" Володимир Зеленський, та гнівно звернулася до українських депутатів.

Оля Полякова: цікаві факти біографії (відео: РБК-Україна)