ru ua

"Сіла ідеально!": Ірена Карпа розповіла про вінчальну сукню і своє третє весілля

"Сіла ідеально!": Ірена Карпа розповіла про вінчальну сукню і своє третє весілля Ірена Карпа і Людовік (instagram.com/qarpa)

Весільну сукню для Ірени Карпи шив відомий дизайнер

Відома українська співачка Ірена Карпа вже давно живе в Парижі. Там вона зустріла свою любов – нащадка Віктора Гюго по імені Людовик-Кирило Требюше і днями вийшла заміж втретє. Довгої весільної підготовки не було, власне торжество було вечіркою для друзів з французьким вином і української їжею, а ось до вибору сукні наречена зоряна підійшла ґрунтовно. Пошиттям вінчального вбрання для Ірени карпи займався дизайнер Іван Фролов, який є засновником однойменного бренду. Про це написало видання JS.

Концепція весілля була проста: бургундське вино (чоловік Ірени - бургундець) в поєднанні з українською кухнею. Всім всі залишилися задоволені. Гостей було не дуже багато - чоловік 80. В основному актори, сценаристи, редактори журналів, музиканти, діджитал-митці, культурні менеджери і галеристи.

Особливим гостем був дизайнер одягу Фролов, який, як стверджує Ірена, "подвиг вчинив". Модельєр привіз весільну сукню в ніч перед урочистим днем.

Фото: весілля Ірени Карпи і Луї (jetsetter.ua)

"І вона ідеально сіла! Сукню я не вибирала, вона для мене і створювалося. Тому вийшло ідеально моїм. А ось Луї виявив за 4 хвилини до весілля, що у нього в арсеналі або нудні офісні сорочки, або якісь розтягнуті футболки з принтами. І побіг купувати сорочку до тих хлопців, чий був костюм, - Wooyoungmi. Вони поржали і швидко все підібрали", - весело розповіла співачка.

Завдяки старанням дизайнера і швидкості Луї, наречений і наречена виглядали нормальною парою.

До речі, плаття вийшло просто чарівним: лаконічне плаття-футляр ніжного рожевого відтінку з повітряної напівпрозорої тканини, з глибоким, але не вульгарним декольте. Образ доповнила традиційна довга фата, акуратна діадема і туфлі на невисокій платформі і високих підборах приємного сірого відтінку.

Фото зі свадьбебное сукню (jetsetter.ua)

"Діти мені навіть не дуже наступали на фату. І всі кидалися пелюстками троянд (традиційний у французів був рис, але його заборонили: сильно люди підсовзувалися на мармурі і розбивали носи). Церемонія була дуже людяна: мер 5-го (району, прим.) детально вивчила нашу історію і все врахувала при промові - від походження Луї від матері Віктора Гюго до того, що для мене він був першим французом, якого я зустріла в Парижі, і я довго вагалася, з якого переляку починати з ним роман. Все було максимально без напруги, одним словом. Ми такі - не любимо помпезності, всім довелося з цим миритися: столики не підписані, нудних промов ніхто не говорить. Все тільки пили шампанське, їли, говорили і танцювали. Мама Луї мене так зворушила: привітала мене чистою українською. Перед тим уважно склавши меседж з моїми подругами і відрепетировала вимову", - розповіла про церемонію зірка.

Що ж стосується медового місяця, то поки у молодих його не було, за словами Ірени, поки не до нього.

"Медовий місяць?.. Ой, не сип мені попіл на голову. У мене вже пішов другий місяць без нормальних вихідних. Собаку в Булонський ліс максимум вивозила. Але я вірю, що цей світлий день настане, і ми втечемо в які-небудь п'ятитисячні гори хоча б на місяць", - прокоментувала знаменитість.

До речі, оперна співачка Марія Максакова також нещодавно вийшла заміж.

Ще ми писали про те, що відома українська модель зіграла весілля.

У Києві показали зоряну комедію "Скажене весілля"