ru ua

Найкрасивіший українець у світі шокував заявою про одруження

Найкрасивіший українець у світі шокував заявою про одруження Фото: Богдан Юсипчук заітригував фанатів швидкою одруженням (instagram.com/iusypchuk bogdan)

Богдан Юсипчук, який володіє титулом "найкрасивішого чоловіка світу", повідомив своїм шанувальникам про зміни в особистому житті. Телеведучий емоційно натякнув на швидке одруження, але ім'я своєї обраниці розкривати не став.

Про це з інтригою український телеведучий написав на своїй сторінці в Facebook Instagram.

"Ви зараз ох**нієте...тому що я і сам ох**нів...але...схоже, я дозрів...", - написав Юсипчук.

Крім того, він супроводив свій пост хештегом #нехолостяк і #wedding.

А ось передплатників ця новина злегка здивувала, і вони припустили, що можливо, мова йде не про одруження, а про участь у проєкті "Холостяк". Також фоловери Юсипчука припустили, що мова йде про якісь нові зйомки.

Однак Юсипчук і раніше інтригував своїх фанатів значущою подією у своєму житті та кілька разів публікував story, де повідомляв, що у нього вже все практично все готово – сукні, каблучки, гості та є вже ведуча свята.

Варто відзначити, що ім'я обраниці він так і не розкрив і на своїх сторінках він не ділився фотографіями з ймовірною супутницею життя.

Найкрасивіший українець у світі шокував заявою про одруженняНайкрасивіший українець у світі шокував заявою про одруження

Скриншоти

Як Юсипчук став володарем титулу "Найкрасивішого у світі"

Богдан Юсипчук народився 5 липня 1988 року в Києві в родині художників. Дитинство провів в Івано-Франківській області, де закінчив школу і коледж. У 2008 році він вступив до Київського національного університету театру, кіно і телебачення на спеціальність "актор".

У 2014 році отримав титул "Містер Україна 2014", в тому ж році – на конкурсі Mister World у Великобританії – "Містер Конгеніальність". У 2018 році Юсипчук представляв Україну конкурсі Mister Sea World, де завоював перше місце та отримав титул найкрасивішого чоловіка у світі.

Знявся в багатьох українських фільмах і серіалах, працює в театрі та телеведучим.