ua en ru

Не пропустіть: Дмитро Комаров привезе в Україну суперзірку

Не пропустіть: Дмитро Комаров привезе в Україну суперзірку Колаж РБК-Україна

Актриса стане героєм передачі у новому сезоні "Світ навиворіт"

Відомий український телеведучий тревел-проекту "Світ навиворіт" Дмитро Комаров повідомив, що в жовтні привезе в Україну справжню суперзірку, виконавицю головної ролі в серіалі "Рабиня Ізаура" Луселию Сантос. Про це Комаров розповів на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Вже у жовтні на телеканалі "1+1" стартує прем'єра нового сезону проекту "Світ навиворіт" з Дмитром Комаровим. У цьому сезоні телеведучий покаже серце джунглів, країну контрастів між дикими племенами і цивілізацією – Бразилію.

Не пропустіть: Дмитро Комаров привезе в Україну суперзіркуФото: Прес-служба

З своєї подорожі Дмитро Комаров приїде не один, а разом з улюбленицею мільйонів глядачів, зіркою відомого бразильського серіалу "Рабиня Ізаура" Луселией Сантос.

Актриса стане героїнею одного з випусків нового сезону тревел-передачі "Світ навиворіт".

"Нам було цікаво знайти ідол мільйонів жінок, яка змушувала плакати навіть чоловіків, знамениту рабиню Ізауру, і подивитися, як сьогодні живе актриса. Знайти Луселию Сантос, таке справжнє ім'я артистки, було нелегко. Зараз актриса продовжує свою творчу діяльність, але вже на театральній сцені. Спілкується з журналістами вона неохоче, тому домовитися про інтерв'ю було надскладним завданням", - поділився Дмитро Комаров.

Не пропустіть: Дмитро Комаров привезе в Україну суперзіркуФото: Прес-служба

Для знайомства з зіркою телеведучий вибрав досить цікавий спосіб. Дізнавшись, що 63-річна актриса любить екстремальні види спорту, Дмитро під'їхав до будинку Луселии Сантос на мотоциклі, щоб разом з нею побачити її улюблені місця в Ріо. Пізніше він організував для бразильської зірки екстремальне сходження на гору.

Не пропустіть: Дмитро Комаров привезе в Україну суперзіркуФото: Прес-служба

"Її звуть Луселія Сантос. Ви знаєте, її, як "Ізауру". Це вона у 19 років отримала першу головну роль в бразильській новелі "Рабиня Ізаура" і стала суперзіркою у всьому світі. На Кубі під час показу серій не працювали таксисти. У Бразилії змінили час обіду, щоб усі встигли подивитися Ізауру. Сходив з розуму Китай. Але більше всього серіал "підірвав" територію колишнього СРСР. Це була перша закордонна мильна опера для більшості радянських людей. Під час ефіру вулиці порожніли - все прилипали до екранів. Якщо вам трохи за 30 - і ви її знаєте. Якщо менше - запитайте у своїх батьків, бабусь і дідусів. Вона була справжнім ідолом. Я під час його прем'єри в кінці 80-х був маленьким, але добре пам'ятаю і мелодію заставки, і не забув цю епідемію, коли серіал дивилися всі навколо", - розповів про свою героїню Комарів.

До речі, раніше ми повідомляли про те, що Настя Каменських продемонструвала свої таланти на американському шоу.

А також ми писали про те, що Зеленський показав сталеві біцепси.

Відео: РБК-Україна