ua en ru

"Справа стрьомна": Маша Єфросиніна стала топ-блогером

"Справа стрьомна": Маша Єфросиніна стала топ-блогером Фото: Маша Єфросиніна (instagram.com/mashaefrosinina)

Кожен підписник на Youtube на вагу золота, вважає Маша

Блогером Маша Єфросиніна, популярна українська телеведуча, стала ще 4 роки тому, однак набрати 100 тисяч підписників її інтернет-канал зміг лише нещодавно. А все тому, що після реєстрації на Youtube знаменитості банально не вистачало часу на блогерство, і психологічно вона не була до цього готова, визнається вже титулований блогер Маша на своїй сторінці в Instagram.

"Справа стрьомна": Маша Єфросиніна стала топ-блогером

Скріншот: (instagram.com/mashaefrosinina)

"Коли в твоєму послужному списку десятки теле проектів, два Телетріумфу (або три, не пам'ятаю) , рейтинги, які перевершували всі мислимі і немислимі норми (наприклад, фінал «Фабрики Зірок 3» у 2009 році дивилося більше половини країни)..... створення свого каналу на Ютьюб - справа стрьомна! Перш за все, психологічно!", - пояснила вона чому відео для каналу почала знімати тільки в 2018 році.

"Справа стрьомна": Маша Єфросиніна стала топ-блогеромФото: "Срібна кнопка" Маші Єфросиніної (instagram.com/mashaefrosinina)

"Ніяк не могла наважитись - не могла знайти в собі розуміння, навіщо мені це робити, адже можна один раз з'явитися в телешоу, і це, одним махом, за масштабом прирівняється до мільйону моїх канальчиков", - тривожні думки не давали взятися за новий вид діяльності.

Точкою відліку став виступ перед полуторатысячною жіночою аудиторією, коли на запитання: "Ви стежите за мною по теледеятельности або по соціальній?", майже весь зал закивав на друге: "Ви так більше наша! Наша Маша!" - пролунало звідусіль.

Тепер раз у два тижні в розкладі Маші Єфросиніної існує графа - "зйомки для ютьюб".
"Продукт, який ніхто крім нас не може відредагувати, заборонити або порахувати неформатом, який деякі вважають "не моїм рівнем" або "кривлянням", який чекають і пишуть, що він змінює життя на краще або здатен розсмішити", - так описала свій канал сама Маша.

"Справа стрьомна": Маша Єфросиніна стала топ-блогером

"Справа стрьомна": Маша Єфросиніна стала топ-блогером

Скріншот: stories Instagram Маши Єфросининої (instagram.com/mashaefrosinina)

Всього через 10 місяців на Машином Youtube зібралося вже більше 100 тисяч однодумців, які допомогли їй получити мотивуючу нагороду для всіх блогерів — "Срібну кнопку Youtube".

Читайте також секрети схуднення і ідеальної фігури після свят від Маші Єфросиніної.

Крім того, ми розповіли, як Маша Єфросиніна та Сергій Притула повеселилися в Карпатах на новорічні свята.

А ще, відома телеведуча порадувала фанатів запальними танцями з сином.

Цікаві факти про Маші Єфросиніної (відео: РБК-Україна)