ua en ru

Анастасія Приходько здивувала ніжним образом у новому кліпі

Анастасія Приходько здивувала ніжним образом у новому кліпі Колаж РБК-Україна

Співачка присвятила пісню своєму чоловікові

Співачка Анастасія Приходько представила нову пісню "Саме той" та кліп до неї.

Це одна з перших пісень, написаних для нового україномовного альбому. Слова і музика - Анастасії Приходько. Це автобіографічна історія, присвячена найбільшому коханню співачки – її чоловікові. Пісня лежала на столі цілих три роки.

"Історія відбувалася в мої 18 років, коли я закохалася у свого чоловіка. Тоді він ще не був моїм чоловіком. Потім ми розійшлися і я розуміла, що ніколи в житті більше з ним не буду. Я переживала це дуже болісно. Але 10 років він жив у моєму серці, незважаючи ні на що", - поділилася Приходько.

Відео до пісні знято в чорно-білих тонах. Образ співачки доповнюють два вбрання в цих же кольорах. Чорне плаття, до речі, Анастасія Приходько пошила 10 років тому за власним ескізом. Роль коханого співачки у кліпі зіграв музикант і телеведучий Олександр Лірчук. Режисером кліпу виступив Юрій DVIZHON.

"Чому чорно-біле – тому що це як нагадування. Я пам'ятаю все те емоційний стан і перенесла його на це відео. Я дуже вдячна режисерові, який повністю погодився працювати зі мною в тандемі. І працювати на одній хвилі", - сказала Анастасія.

Кадры из видео

У соціальних мережах висловлюють своє захоплення піснею, а також дякують співачці за громадянську позицію.

"Як же гарно! Дякую за кліп, за пісню, за талант! Настя, ви супер", - пише Юлія Личко.

"Немає слів, щоб висловити своє відчуття, свій захват. Шикарна пісня. Кліп відмінно підходить до пісні. Тільки не розумію, чому дорослий чоловік у кліпі? Пісня супер прямо як мені в душу заглянули. Дякую велике", - підхоплює інший користувач.

"Настя, дякую Вам за Вашу музику і громадянську позицію! Ви чудові!", - пишуть в коментарях.

Анастасія Приходько здивувала ніжним образом у новому кліпі

Раніше ми писали, що Анастасія Приходько побажала Путіну смерті, а Ані Лорак назвала зрадницею.

Рекомендуємо до перегляду:

Відео: ТОП-10 починаючих артистів України