ua en ru

"А кріпосне право відмінили?": Седокова висловилася про скандал з Міс Україна 2018

"А кріпосне право відмінили?": Седокова висловилася про скандал з Міс Україна 2018 Колаж РБК-Україна

Артистка поділилася своєю думкою про правила конкурсу

Популярна українська співачка Анна Седокова, яка веде активну кар'єрну діяльність в Росії, підтримала Міс Україна Вероніку Дідусенко і поділилася своєю думкою про скандальний інцидент. Про це зірка написала на своїй сторінці в соцмережі Instagram.

"Читаю - Міс Україна втратила свою корону. Заходжу за посиланням. Виявляється, що корону в неї забрали, тому що вона приховала від організаторів, що в неї є дитина. Що однією з умов конкурсу була відсутність дітей у учасниць. Читаю це і не можу повірити своїм очам", - обурилася артистка.

"А кріпосне право точно скасували? Ми що зараз раптом сіли на машину часу дружно і виявилися усі в далекому минулому? Зрозуміло, що є умови конкурсу, якщо ти не згодна з ними - не приймай участь. Зрозуміло, що дівчинка не права, що приховала, і я не про конкретний конкурс, мені в цілому цікаво і важливо. В який момент діти стали каменем спотикання на шляху до мрії?" – висловилася Седокова.

"А кріпосне право відмінили?": Седокова висловилася про скандал з Міс Україна 2018

Фото: Вероніка Дідусенко (instagram.com/annasedokova)

"Я побудувала свою кар'єру в 21 рік, залишившись з маленькою донечкою на руках. Мені допомагала мама, мені допомагали Ви, але це стало моєю найбільшою мотивацією в житті! Без своїх дітей я ніколи б нічого не досягла. Вони допомагали і допомагають мені кожну секунду. Стати краще, працювати більше. Невже в наш час такі жорсткі правила у всіх конкурсах краси? Хто знає світову практику і може тут написати про це? Може, ви мені розкажіть..." – зазначила вона.

"P. S. Вероніка, не засмучуйся. Просто йди вперед. Найголовніше щастя у тебе вже є, а знаєш, скільки ще буде попереду. Я точно знаю", - написала співачка.

"А кріпосне право відмінили?": Седокова висловилася про скандал з Міс Україна 2018

Скріншот поста (instagram.com/annasedokova)

Нагадаємо, Вероніка Дідусенко була заміжня і виховує чотирирічного сина, що не дозволяється офіційними правилами конкурсу Міс Світу. А тепер дівчина зустрічається з радником глави Адміністрації президента Геннадієм Курочкою.

До речі, Міс Україна 2018 заявила про дискримінацію.

Нагадаємо, Міс Україна 2018 позбавили корони.

Раніше оргкомітет назвав причину дискваліфікації переможниці.

Що ви не знали про Аню Седокову (відео: STYLER.rbc.ua)