ru ua

#станькумиром: зірки готують акцію до Дня захисту дітей

#станькумиром: зірки готують акцію до Дня захисту дітей Злата Огневич
Автор: Lite

Даний захід затіяли фонд "Таблеточки" за допомогою платформи PayphoneX

Соціальну мережу почали заповнювати таємничі пости від музикантів, ведучих, акторів та медійних особистостей. У своїх публікаціях вони повідомляють про те, що готують щось добре і світле до Міжнародного дня захисту дітей, який відбудеться 1-го червня. За словами учасників даний захід затіяли фонд "Таблеточки" за допомогою платформи PayphoneX.

Злата Огневич:

До акції вже приєдналися Олег Скрипка, Вадим Олійник, Alloise, Тимур та Інна Мірошніченко, Злата Огневич, Марта Адамчук, Ольга Виноградова та інші. Хештегом #станькумиром знаменитості закликають кожного з тих, хто візьме участь в акції стати зіркою для самого артиста.

Трохи більше про флешмоб повідомляють у фонді "Таблеточки"

"У цьому році зі зрозумілих обставин будь-які акції краще проводити онлайн, в режимі самоізоляції. Сучасні технології для спілкування, на щастя, приходять на допомогу всім — і бізнесу, і шоу-бізнесу, і благодійності. У Міжнародний день захисту дітей, за допомогою сервісу PayphoneX можна у зірок, які взяли участь в акції #станькумиром, замовити відеопривітання, фото з автографом або мерч, а всі кошти відправити в фонд."