ua en ru

Експерти назвали найпоширеніші помилки на тренуванні

Експерти назвали найпоширеніші помилки на тренуванні Ілюстративне фото: pixabay/AndiP

Відомі тренери з фітнесу розповіли про популярні помилки як новачків, так і завсідників спортзалів

Якщо ви вважаєте, що трьох днів на тиждень у спортзалі недостатньо і маєте намір посилювати тренування, однак після повернення із залу відчуваєте нездужання, можливо, ви робите щось не так. Журнал Health опитав кількох знаменитих тренерів з фітнесу, щоб вони розповіли про популярні помилки як новачків, так і завсідників спортзалів.

Стійте струнко перед присіданнями: перш ніж зігнути коліна, переконайтеся, що ці чотири точки знаходяться на одній лінії: п'яти, коліна, стегна і плечі.

Не поспішайте з підходами: багато людей намагаються провести по-швидкому підходи, вважаючи, що таким чином тренують свою витривалість і силу, але повільні рухи і перерви у підходах покращують показники набагато ефективніше.

Контролюйте рух під час вправ: замість того, щоб думати про позу для віджимання, спробуйте вести руху в регулярному і спокійному темпі. Це стосується й інших базових вправ.

Припиніть горбитися на велотренажері: випряміть плечі та сидіть високо. Якщо ви нахиляєтеся вперед, переносячи частину своєї ваги на спортивні тренажер, знижується ефективність заняття.

Не хитайтеся у бік: коли ви робите румунську тягу на одній нозі тримайте ваш хребет прямо, а сідниці витягніть назад.

Раніше ми писали, що фітнес-тренер Аніта Луценко відповіла на популярний питання серед тих, хто береться за своє тіло і здоров'я, а очікуваного результату немає.

Також повідомлялося, що відомий дієтолог Альбіна Комісарова розвінчала популярні міфи, а також відповіла на найпопулярніші питання про харчування після тренування.

Крім того, нагадаємо, що одна з кращих дієтологів України Світлана Фус розповіла, які продукти повинні щодня бути присутніми в раціоні для того, щоб ви відчували себе щасливіше і здоровіше.

Дивіться також:

Відео: РБК-Україна