ru ua

Модель XL: 2 сезон 8 випуск дивитися онлайн

Модель XL: 2 сезон 8 випуск дивитися онлайн Судді шоу Модель XL. Прес-служба 1+1

Модель XL: 2 сезон 8 випуск дивитися онлайн можна на Lite РБК-Україна

У вівторок, 23 жовтня на телеканалі 1+1 глядачі побачили восьмий випуск революційного проекту Модель XL, в якому дівчата вчилися мистецтву зваблювання під наглядом суворого журі Тетяни Мацкевич, Андре Тана та Богдана Юсипчука.

Дивитися 2 сезон 8 випуск шоу Модель XL на Lite РБК-Україна.

Саме під час цього випуску стало ясно, хто з конкурсанток потрапив у півфінал проекту і став ще на крок ближче до головного призу - перемозі у проекті, фотосесії в Парижі і обкладинці українського глянцевого журналу Elle.

протягом тижня випробувань дівчатам потрібно було завоювати увагу своїх партнерів по знімальному майданчику трьома різними способами: спочатку - тільки поглядом, не торкаючись чоловіки, під час наступного конкурсу - поцілунком і в кінці - гарячим дефіле в нижній білизні.

Модель XL: 2 сезон 8 випуск дивитися онлайнКадр з шоу Модель XL. Фото: Прес-служба 1+1

Так, під час одного з конкурсних днів компанію пишним красуням склав ведучий ранкової програми " Сніданок з 1+1 Єгор Гордєєв, який зіграв роль шпигуна, а дівчата були фатальними красунями. Дівчатам необхідно було спокусити провідного тільки поглядом і своєю енергетикою, як у популярному фільмі про агента 007. Крім того, дівчата боролися за рекламний контракт з брендом жіночих панчіх. Але як виявилося, вже з першим випробуванням конкурсанткам було складно впоратися. Тетяна Мацкевич зазначила, що межа між спокусою і вульгарністю дуже тонка, і кожна жінка повинна навчитися не перетинати її, але не всім пишним красуням це вдалося.

Модель XL: 2 сезон 8 випуск дивитися онлайнКадр з шоу Модель XL. Фото: Прес-служба 1+1

Ще одне випробування змусило дівчат забути про свої комплекси, адже на цей раз їм довелося під час зйомок рекламного ролика губної помади поцілувати незнайомця. Андре Тан, який був присутній на випробуванні і допомагав дівчатам комфортніше відчувати себе в новій ролі, був засмучений через результату їх роботи, адже деякі з красунь відмовилися виконувати умови конкурсу.

Модель XL: 2 сезон 8 випуск дивитися онлайнКадр з шоу Модель XL. Фото: Прес-служба 1+1

Останнім змаганням тижня стало обольстительное дефіле в нижній білизні в пожежній частині. Крім суддів проекту, показ учасниць оцінювала співачка Анна Добриднева, український дизайнер Серж Смолін і пожежники.

Модель XL: 2 сезон 8 випуск дивитися онлайнАнна Добриднева. Фото: Прес-служба 1+1

Модель XL: 2 сезон 8 випуск дивитися онлайнСерж Смолін. Фото: Прес-служба 1+1

Саме вони, при появі дівчат на подіумі, піднімали таблички і оцінювали дефіле кожної з них. І конкурсантка, яка отримала найбільшу кількість балів від глядачів, стала переможницею змагання.

Нагадаємо, раніше ми публікували 7 випуск 2 сезону шоу Модель XL.