МастерШеф: 8 сезон 27 випуск дивитися онлайн

МастерШеф: 8 сезон 27 випуск дивитися онлайн
Ектор Хиенес-Браво. Фото: Прес-служба СТБ

МастерШеф 8 сезон 27 випуск дивитися онлайн від 20.11.18 на СТБ

У вівторок, 27 листопада, в ефірі каналу СТБ вийшов 27 випуск 8 сезону шоу МастерШеф.

Дивитися МастерШеф 8 сезон 27 випуск можна на Lite РБК-Україна.

 

Суддя шоу МастерШеф нечасто дає кулінарні майстер-класи. Щоб побачити, як метр готує, шанувальники формують величезні черги. Але деяким щастить більше, і вони без проблем потрапляють на майстер-клас Ектора. Більш того, абсолютно безкоштовно.

У сьогоднішньому випуску МастерШеф Ектор Хіменес-Браво дав кулінарний майстер-клас для учасників проекту. Він приготував 3 класичних страви, по одному за раунд. Кожен раунд тривав 20 хвилин. За цей час учасникам потрібно було зрозуміти, що за страва загадав Ектор, і приготувати його. Вони могли стежити за майстер-класом хоч всі 15 хвилин, але тоді на приготування залишалося всього 5.

"Наші учасники розумні та ерудовані, тому мені було приємно провести з ними такий конкурс на їхні кулінарні знання", - говорить Ектор Хіменес-Браво.

Але є, як завжди, одне велике "але": процеси, які показував Ектор, не обов'язково йшли в правильній послідовності. Ектор міг почати з середини готування, а міг взагалі спочатку зайнятися презентацією. Більш того, з кожним раундом страви ставали все складніше. За страву 1-го раунду команда могла отримати 1 бал, за страву 2-го – 2 бали, за 3 – 3.

Але Ектор не тільки заплутував команди, а все-таки ще дав деякі підказки. Наприклад, перше блюдо згадувалося в романі "Під покровом дівчат в цвіту" Марселя Пруста.

До цього ми публікували 26 випуск МастерШеф 8.

Читайте нас в Google News та підписуйтесь

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся