ru ua

На ці знаки Зодіаку в лютому звалиться несподіване багатство: везунчиків всього чотири!

На ці знаки Зодіаку в лютому звалиться несподіване багатство: везунчиків всього чотири! Гороскоп на лютий 2021 (фото: freepik)

Гороскоп на лютий 2021 розкаже, кому із знаків Зодіаку невимовно пощастить в кінці зими. Астрологи вважають, що для трьох представників зодіакального кола найкоротший місяць у році стане найщасливішим у сфері фінансів і просування. Вони зможуть досягти чималих висот завдяки вдалому збігу обставин, активному темпераменту, наполегливості і природній чарівливості.

Хто стане головними грошовими щасливцями, і як привернути максимум удачі в своє життя, пише slovofraza.com.

Овен

Завдяки властивій Овнам активності вони зможуть розбагатіти в лютому. Астрологи радять сміливо починати нові справи, просувати ідеї. Вкладайте у свій розвиток, здійснюйте покупки, розширюйте бізнес. Якщо ви працюєте по найму, можете сміливо міняти місце роботи.

Діва

Дівам в просуванні допоможуть нові знайомства. Тому сміливо виходьте в люди, спілкуйтеся, вбирайте поради і досвід інших людей. Не виключено, що хтось з оточення на роботі чи вдома зможе подати вам дуже хорошу ідею, що стосується розвитку бізнесу або просування по службі. Прислухайтеся до інтуїції, приглядайтесь до подій, і все у вас вийде

Терези

Терези зможуть перевершити самих себе. У лютому їх чекає потужний сплеск творчої енергії. Особливо буде щастити працівникам сфери науки і високих технологій, а також всім, чия робота передбачає взаємодію з комп'ютером. А в останні кілька днів лютого фінансова удача буде за представниками творчих професій.

Риби

Рибам в лютому допоможе інтуїція, яка посилиться в цей період. Астрологи кажуть, що вам невимовно пощастить у лютому. Дуже важливо використати цей момент з вигодою для себе, адже під лежачий камінь вода, як відомо, не тече. Не чекайте біля моря погоди, тому що будь-яку можливість можуть вкрасти суперники.

Раніше український астролог розповіла про напружений період, який пов'язаний з переходом Венери в знак Водолія. Експерт назвала дати цієї події і повідомила, кому він принесе удачу, а у кого можуть виникнути труднощі.

Також ми писали, що таролог розповіла всім знакам Зодіаку, що їх чекає цього тижня.

А ось Павло Глоба назвав знаки Зодіаку, яким пощастить до кінця тижня.