ru ua

Дружина хворого Сергія Бабкіна показала, як він тепер виглядає

Дружина хворого Сергія Бабкіна показала, як він тепер виглядає Сергій та Сніжана Бабкині (фото: instagram.com/snezhana_babkina)

Сніжана Бабкіна, дружина українського музиканта Сергія Бабкіна, показала як він виглядає після новин про серйозну хворобу чоловіка. Музикант через проблеми із зором тимчасово залишив активність у соцмережах, але судячи з нового відео, перебуває в гарному настрої і налаштований оптимістично.

На кадрах, опублікованих Сніжаною в Instagram, музикант грає з молодшим сином Єлисеєм. Малюк розповідає йому про "Луну", яка сказала йому "Ку-ку".

"Це відео заряджена на любов! Єлисей Сергійович дуже любить Космос. Весь у Сергія. Знає, як виглядає Сатурн, Меркурій, Земля, Зірка, Міжнародна космічна станція, НЛО, ракета, комета, Місяць. Кожний раз, на прогулянці, шукає Місяць і радіє! Вчора Місяць йому робив "ку-ку"! І він весь вечір всім нам розповідав цю космічну історію", - написала Бабкіна.

Сергій Бабкін грає із сином (instagram.com/snezhana_babkina)

На відео Сергій виглядає бадьорим і веселим, незважаючи на діагноз. І в stories Сніжана ділиться буднями життя сім'ї.

Дружина хворого Сергія Бабкіна показала, як він тепер виглядає

Сергій та Сніжана Бабині (фото: instagram.com/snezhana_babkina)

Нагадаємо, що Сергію Бабкіну в середині січня діагностували важку і рідкісну хворобу очей. Тепер він потребує операції, адже якщо його не лікувати, артисту загрожує сліпота. Пізніше дружина музиканта розповіла, що він вже втратив 70 відсотків зору.

Артист відчуває проблеми з далекозорістю, тобто вдалину він бачить нормально, а поблизу - погано. Дружина музиканта раніше розповідала, що хвороба чоловіка дуже підступна і в певний момент просто "вимикається світло".

Відзначимо, що Сергій і Сніжана виховують трьох дітей: дочка Веселіну, синів Артура і Єлисея.