ua en ru

Продюсер розставив всі крапки над "і" в лав-сторі Тіни Кароль і Дана Балана

Продюсер розставив всі крапки над "і" в лав-сторі Тіни Кароль і Дана Балана Фото: Тіна Кароль і Дан Балан (1plus1.ua)

Чутки про кохання Тіни Кароль і Дана Балан давно і міцно зміцнилися у фан-спільнотах двох артистів, і стали своєрідним секретом Полішинеля - адже пара ніколи офіційно не підтверджувала, але і не спростовувала ті романтичні почуття, які їм приписують. І ось креативний продюсер "1+1" Володимир Завадюк зробив несподіване зізнання про їхні стосунки.

Розповідь медійника 9 травня опубліковано на Telegram-каналі "Культурна пральня".

Завадюк під час воркшопу розповів присутнім у залі, що "любовна історія" Кароль і Балана була вигадана піарниками для підняття рейтингів шоу. За його словами, ефект виявився дуже позитивним, і до проектів за участю зірок була підвищена увага глядачів, оскільки багато хто повірив в роман знаменитої співачки та хітмейкера.

"Історія Дана і Тіни, звичайно ж, була створена синтетично. Моє завдання, як продюсера, було змусити повірити Дана в те, що він цікавий тіні, а Тіну - в те, що Дан нею цікавиться", - зазначив він.

Також Завадюк додав, що історія, розпочата після дев'ятого сезону шоу "Голос країни", стала настільки "легендарною, цікавою, зачаровуючою", що навіть самі артисти в неї повірили.

Пізніше продюсер уточнив, що цей міф з плином часу трансформувався і став правдою.

"Це створена історія, яка стала реальністю", написав Завадюк в мережі.

Відео: продюсер "1+1" висловився про "лав-сторі" Тіни Кароль і Дана Балана

Продюсер розставив всі крапки над "і" в лав-сторі Тіни Кароль і Дана Балана

Скрін поста t.me/Kulturnaya_Prachechnaya