ru ua

Батько Меган Маркл обіцяє шантажувати дочку до тих пір, поки вона не зробить перший крок

Батько Меган Маркл обіцяє шантажувати дочку до тих пір, поки вона не зробить перший крок Меган Маркл з батьком Томасом

Томас Маркл стверджує, що Меган не йде з ним на контакт

Схоже, що батько Меган Маркл, 75-річний Томас Маркл, не на жарт задумався зробити собі кар'єру "світського шоумена", користуючись уразливим станом своєї дочки. Після офіційного зречення 8 січня від своїх королівських обов'язків Меган Маркл і принца Гаррі не залишають у спокої не тільки всюдисущі папараці та журналісти, а також їх родичі. Особливо сильно дістається Меган. Все ж члени королівської родини Великобританії не будуть "опускатися" до рівня пліток. А ось Томас Маркл не гребує жодних методів. Зазначимо, що чоловік не приховує - за свої одкровення він просить гонорар у журналістів. Правда, не розголошує ціну питання.

Так в інтерв'ю програмі Good Morning Britain Томас голосно заявив, що планує відверто шантажувати свою дочку. Нібито іншого методу "достукатися" до неї у нього немає. До цього чоловік намагався домогтися розташування дочки, разжалобити її. Напевне, під цим методом слід мати на увазі нещодавно опублікований архів рідкісних фото маленької Меган. Однак герцогиня Сассекська з батьком зустрічатися не бажає. Так що тепер Томас буде діяти більш грубо.

Батько Меган Маркл обіцяє шантажувати дочку до тих пір, поки вона не зробить перший крок

Томас Маркл з маленькою Меган

  • Я буду давати інтерв'ю кожен місяць, поки вона не подзвонить мені. Якщо після цих моїх слів зі мною ніхто не зв'яжеться протягом 30 днів, я знову зроблю публічну заяву. Я не хочу мовчки сидіти в своїй вітальні до кінця свого життя і чекати, що хтось до мене звернеться", - різко висловився отець Маркл.

За словами чоловіка, з ним навіть не хоче зв'язуватися його екс-дружина і мама Меган - Дорія Редлан. Зазначимо, що Дорія - ледь не єдина людина з оточення Меган і Гаррі, яка підтримала їх рішення. А по-друге, не намагалася весь цей час нажится на новому статусі Маркл як герцогині Сассекської.

При цьому гучні заяви тривають сипатися з вуст Томаса. Раніше чоловік стверджував, що Меган ніколи не була жертвою расизму, а її заяви з цього приводу - брехня. Нагадаємо, що ще в 2012 році Меган записала соціальний ролик, в якому відверто зізналася, що зазнала цькування через колір шкіри.

Все це відбувається на тлі іншого скандалу. Так, Томас Марк заявив, що готовий давати свідчення проти своєї дочки в суді! Нагадаємо, що герцог і герцогиня Сассекськіе ще в минулому році подали в суд на видання Associated Newspapers, яке опублікувало лист Меган, адресований її батькові (не складно здогадатися, хто саме продав цей лист журналістам - сам же Томас). Принц Гаррі і Меган Маркл заявили, що таблоїд спеціально вікривив інформацію з особистого листа герцогині, і подав її в непривабливому світлі.

У самому ж листі ще від лютого минулого року Меган настійно просила батька припинити виставляти себе у ролі жертви. Герцогиня навіть сама просила близьку людину нарешті налагодити відносини. Для цього Меган і Гаррі неодноразово намагалися зв'язатися Томасом. Проте чоловік сам же саботував ці зустрічі. Тепер же батька Меган заявляє, що вона не хоче з ним спілкуватися.

Нагадаємо, раніше сестра Меган Маркл впевнена в "істинно егоїстичній" мотивації герцогині повернутися до незалежного життя.