Київ вдень і вночі: 5 сезон 22 серія дивитися онлайн

Середа 17 жовтня 2018 00:15
Київ вдень і вночі: 5 сезон 22 серія дивитися онлайн
Паша з Києва вдень і вночі. Фото: Прес-служба Нового каналу

Київ вдень і вночі: 5 сезон 22 серія можна дивитись онлайн на Lite РБК-Україна. Двадцять друга серія серіалу про життя у столиці вийде 16.10.2018

У вівторок, 16 жовтня в ефірі Нового каналу показали 22 серію 5 сезону серіаліті Київ вдень і вночі.

Дивіться 22 серію 5 сезону серіаліті Київ вдень і вночі на Lite РБК-Україна.

Рік тому красунчик Паша дізнався про те, що мама і тато, яких він усе життя вважав рідними, насправді взяли його з притулку. А прізвище Сергієнко – зовсім не його. Герой серіаліті Нового каналу подав запит про біологічних батьків. Але коли прийшла відповідь, відреагував досить дивно. Викинув конверт, навіть не розпечатавши його.

"Мені так довго не відповідали, що я вирішив, що мені не судилося дізнатися, хто ці люди, – каже Паша. – Тепер відповідь прийшов. Але що з ним робити, я не знаю. На що я сподіваюся? Що поїду до батьків, яких ніколи не бачив? І що вони мені скажуть: "Іди на фіг"? Не хочу нав'язуватися, не хочу ворушити минуле. У мене і так в житті купа проблем, щоб додати собі ще одну".

Якщо Паша поки що не вирішив, чи хоче зустрічатися з рідними батьками, інший герой серіаліті – Сем – йде на все, щоб знайти брата.

Київ вдень і вночі: 5 сезон 22 серія дивитися онлайнСем з Києва вдень і вночі. Фото: Прес-служба Нового каналу

"Батьки ще до мого народження віддали старшого брата на усиновлення, – розповів Семен. – Тепер я повинен зробити все, щоб його знайти. Для цього навіть пішов на злочин. Щоб заплатити хабар лікарю, погодився разом з Аліною викрасти і продати раритетний футбольний м'яч з автографами".

чи Вийде у хлопців розшукати свою рідню? Дивіться в нових епізодах Київ вдень і вночі на Новому каналі.

(!) Увага, змінено час виходу. Київ вдень і вночі повернеться до щоденних показів. З вівторка по четвер серіаліті буде виходити в 23:59, а по п'ятницях в 23:30.

Раніше ми розповідали, що сталося у фіналі серіалу Київ вдень і вночі, і чим закінчилася ця заплутана історія. Також ми публікували першу серію.

Подивитися попередні серії Київ вдень і вночі можна на Lite РБК-Україна.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся