ua en ru

Весела вакансія: шукають дегустатора конопель

Весела вакансія: шукають дегустатора конопель Ілюстративне фото (pixabay.com)

До кандидатів було выбвинуто всього кілька вимоги

В Канаді шукають кандидата на незвичайну посаду. Потрібен "знавець-експерт" в області куріння конопель. Такого співробітника в свій штат шукає компанія "A Higher Level Of Thought" (AHLOT). Інформація про це була опублікована в мікроблозі Twitter.

Весела вакансія: шукають дегустатора конопель

Скріншот публікації аккаунта (twitter.com/thinkahlot)

Весела вакансія: шукають дегустатора конопель

Фото з публікації (twitter.com/thinkahlot)

В тексті повідомлення компанії зазначено, що у функціонал фахівця буде входити оцінка якості марихуани від місцевих виробників.

В компанії попередили, що експерти повинні будуть писати статті або записувати відеоролики зі своїми враженнями про сорти марихуани, з подальшим їх розміщенням в соціальних мережах.

Автори публікації відзначають, що шукають співробітника на повний робочий день, однак у той же час написано, що кількість трудових годин на місяць не повинна перевищувати 12.

За годину такої роботи обіцяють платити до 50 канадських доларів ($ 38,7).

Вимоги, які були висунуті по відношенню до претендентів: вік - всі претенденти на вакансію мають бути старше 19 років (але для живуть в Альберті та Квебеку поріг знижено на рік), і любов до куріння конопель.

"Якщо у вас є якісь проблеми з публічним вживанням марихуани, то ця вакансія не для вас", - заявлено в оголошенні.

Також у повідомленні зазначено, що розшукуються кілька експертів, щоб складати більш об'єктивну думку про різних видах і сортах досліджуваної продукції.

Заявку на розгляд роботодавцю можна подати до 17 жовтня.

До речі, в Росії нещодавно стався курйоз. Під час роздачі тістечок від росіян довелося "відбиватися" тим, що роздавали.

Раніше в Мурманську (Росія), 1 вересня пройшло чудове свято – День морозива, який мало не закінчився трагічно. Все б нічого, але організатори викликали у присутніх тваринні інстинкти, влаштувавши приголомшливу акцію "Київ – місто ласунів", в ході якої, гостям роздавали безкоштовне морозиво.

Також в липні на російському військово-морському параді стався конфуз. Катер врізався в міст.