ru ua

Вийшов офіційний трейлер фільму "Крід II: Спадок Роккі Бальбоа"

Вийшов офіційний трейлер фільму "Крід II: Спадок Роккі Бальбоа" Кадр із фільму "Крід II: СпадокРоккі Бальбоа" (YouTube/Warner Bros. Pictures Ukraine)

Офіційний трейлер спортивної драми "Крід II: Спадщина Роккі Бальбоа" з Сильвестром Сталлоне

Трейлер фільму "Крід II: Спадок Роккі Бальбоа" (YouTube / Warner Bros. Pictures Ukraine)

У мережі з'явився трейлер фільму "Крід II: Спадок Роккі Бальбоа", а прем'єра картини в Україні відбудеться 24 січня 2019 року.

"Крід II: Спадок Роккі Бальбоа": факти про фільм

Легендарний Роккі Бальбоа знову повертається на екрани. Сюжет посилається на події фільму "Роккі 4". Це повернення до витоків, яке допоможе зрозуміти, що втекти від минулого неможливо.

Режисером фільму став Стівен Кейпл-молодший. Сценарій написав Сильвестр Сталлоне в співпраці з Юель Тейлор. Примітно, що Сталлоне є автором сюжету всієї серії фільмів про Роккі, починаючи з 1976 року. "Крід II" стане восьмою картиною франшизи про боксера.

Головні ролі виконали Майкл Б. Джордан і Сильвестр Сталлоне. На екран повернуться персонажі минулих частин фільму: Іван Драго, якого грає Дольф Лундгрен, Людмила Драго (Бригіта Нільсен), Роберт Бальбоа (Майло Вентімілья). Також у фільмі знімалися Тесса Томпсон, Флоріан Мунтеану, Філіс Рашад і ін.

Сюжет фільму

У підготовці до чергового бою Адоніс Крід стикається з найважчим випробуванням усього свого життя. Підопічному Роккі Бальбоа доведеться битися на рингу з російським боксером Віктором Драго. Суперник Крида виявляється сином Івана Драго, який багато років тому в бою убив товариша Роккі і батька Адоніса - Аполло.

Тренеру і учневі доведеться знову об'єднатися, поборотися з минулим і зрозуміти, що в житті немає нічого важливішого за родину.

Нестаріючі актриси Голлівуду (відео: STYLER.rbc.ua)