Гала-прем'єра фільму "Веном": Логунова, Позитив, Олійник та інші зірки на прем'єрі

Відео: Веном. Офіційний трейлер 2 (український)

3 жовтня у столичному прем'єрному кінотеатрі "Оскар" відбулася гала-прем'єра фантастичного екшену Marvel – "Веном" з Томом Харді.

Першими стрічку змогли оцінити Олексій Завгородній (Позитив), група Mozgi, Рожден Анусі, Вадим Олійник, Анатолій Анатоліч.

 

Фото: зірки на прем'єрі фільму "Веном"

Також серед гостей були помічені Дмитро Ступка, Поліна Логунова, гурт "Скай", Яна Клочкова, Дмитро Черкасов, Олексій Захарчук, Святослав Лукинич, Микола Матросов і багато інших.

 

Фото: звезды на премьере фильма "Веном"

Фільм "Веном" оповідає про репортера Едді Броку, який бажає викрити компанію, яка ставить експерименти на людях. (Хлопця просто завжди цікавить те, що заборонено владою.)

Гала-прем'єра фільму "Веном": Логунова, Позитив, Олійник та інші зірки на прем'єрі

Як тільки на землі з'явився незрозумілий симбіот, його потягнуло до цієї невивченої субстанції. І вона змінила Едді до невпізнання - тепер у ньому живе зла сутність по імені Веном, яка хоче вбивати. Корпорація, яка займається дослідами над людьми, використовує інші частини симбіота для того, щоб створювати суперлюдей. З їх допомогою можна домогтися багато чого. Особистість Едді Брока роздвоїлася кардинально, але сила Венома має і плюси. Тільки от впоратися зі злою істотою дуже складно.

Раніше в кінотеатрі "Оскар" Джамала та інші зірки відвідали прем'єру Тоні Ноябрьової "Герой мого часу".

Відео: новинки українського кіно 2018 року

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся