ua en ru

Фільм "Зустріч однокласників": дивитися онлайн трейлер

Фільм "Зустріч однокласників": дивитися онлайн трейлер Кадр з фільму "Зустріч однокласників" (YouTube/Multiplex Cinema)

Головну роль в українській комедії "Зустріч однокласників" виконав Валерій Харчишин. Дивитися трейлер онлайн можна у нас на РБК-Lite

Зустріч однокласників - трейлер фільму (YouTube / Multiplex Cinema)

Зустріч трьох однокласників через 25 років після закінчення школи перетвориться на справжню пригоду. Чи зможуть дорослі випускники відірватися по повній, дивіться в кіно з 31 січня.

Сюжет фільму

Троє друзів вирішують згадати молодість і відправляються на ювілейну зустріч випускників. Кожен з них вважає, що може чимось похвалитися перед однокласниками. Валерій став успішним рок-музикантом, у Андрія свій бізнес, Олексій працює архітектором.

Перед зустріччю з іншими шкільними друзями чоловіки вирішують розважитися і йдуть на вечірку в клуб, але "нічне життя" готує їм сюрпризи.

Кадр з фільмуКадр з фільму (YouTube / Multiplex Cinema)

Актори та факти про фільм

Музиканта Валерія в комедії "Зустріч однокласників" зіграв Валерій Харчишин (фронтмен групи "Друга рiка"). Роль підприємця Андрія виконав Андрій Бурим (український актор і шоумен, резидент "Comedy сlub"). Інтелігента Олексія зіграв Олексій Нагрудний (серіали "Кільце з рубіном", "Кохана вчителька").

"Зустріч однокласників" є адаптацією датської комедії "Klassefesten" ("Возз'єднання", 2011р.). Режисером фільму виступив Валентин Шпаков ("Інфоголік", "Як гартувався стайл").

Раніше в український прокат вийшла спортивна драма "Крід ІІ: Спадок Роккі Бальбоа" - продовження історії учня легендарного боксера Роккі.

Нагадаємо, в Лос-Анджелесі оголосили повний список номінантів премії Оскар 2019, яка відбудеться в лютому.

Відео: РБК-Україна