ru ua
РБК-Україна» Досьє політиків» Денис Малюська

Малюська

Досьє

Денис Малюська - юрист, підприємець, глава Міністерства юстиції України.

Денис МалюськаФото: Денис Малюська (twitter.com minjust_gov_ua)

Біографія

Денис Леонтійович Малюська народився в 1981 році в місті Дунаївці Хмельницької області.

У 2004 році закінчив юридичний факультет Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка. Другу вищу освіту та кваліфікацію магістра права Денис Малюська отримав в Лондонському університеті в 2016 році.

Кар'єра

Трудову діяльність розпочав у сфері адвокатури та юриспруденції. Після закінчення КНУ в 2004 році заснував "Адвокатську фірму "Бізнес-право", а через рік Малюська очолив власну видавничу компанію "Радник прес".

У 2010 році отримав посаду консультанта з розвитку приватного сектора в Групі Світового банку. У зону відповідальності входила підтримка державним органам України та країнам Центральної Азії.

Пізніше Денис Малюська був призначений заступником голови правління експертно-аналітичного Офісу ефективного регулювання BRDO / World Bank Group (глава компані - майбутній прем'єр-міністр Олексій Гончарук). Дана неурядова організація була створена з ініціативи Міністерства економічного розвитку і торгівлі при партнерстві Світового банку і канадського уряду.

Денис Малюська брав участь в пармаментскіх виборах 2019 за списками партії "Слуга народу" (№21). Пройшов до Верховної Ради IX скликання, однак склав депутатські повноваження 29 серпня 2019 року, в зв'язку з призначенням на посаду міністра юстиції України.

Сім'я

Денис Малюська одружений. Дружина - Людмила Сергіївна Рабчинська, також працювала в Офісі ефективного регулювання, в новому Кабміні зайняла посаду заступника мінністра цифрової трансформації Михайла Федорова.

У Дениса Малюськи є четверо дітей (Єлизавета, Уляна, Соломія, Нестор).