Знаменитості підтримали Елтона Джона в конфлікті з Dolce & Gabbana

НовиниІнше    17.03.2015 - 14:34

Багато знаменитостей підтримали співака Елтона Джона в конфлікті з дизайнерами Доменіко і Стефано (Dolce & Gabbana), передає Spletnik.

Причиною невдоволення стали коментарі дизайнерів про те, що "у дитини повинні бути мама і тато", "сім'я - це тільки традиційна сім'я", і слова дизайнерів про те, що вони проти "взятих напрокат маток" і "синтетичних дітей" (мається на увазі сурогатне материнство), а також в цілому проти всиновлення дітей гей-парами.

З приводу протистояння дизайнерського дуету з Італії і британського музиканта вже висловилися деякі з знаменитостей.

Вікторія Бекхем не стала критикувати дизайнерів, але при цьому написала у Twitter послання Елтону і його сім'ї: "Посилаю свою любов Елтону, Девіду, Зэкэри і Елайджи (партнеру музиканта Девіду Фернішу і їх синам - прим.ред.), а також усім прекрасним дітям, народженим завдяки ЕКО".

Шер обурили слова модельєрів. Вона відреагувала таким повідомленням: "навіть Не знаю, що відповісти на це шалене приниження дітей! Діти це справжній дар Господа! Поява малюка - це щоденне Різдво".

Олів'є Рустен, креативний директор Balmain, заявив: "Це все дуже погано. Вчора я прочитав про це і подумав: "Серйозно? І це ваше бачення світу?" Моє прагнення - нести надію, щастя і свободу. Я читаю коментарі Стефано про те, що вони мають право на свободу слова. Але що вони хочуть сказати нам завдяки цій свободі? Те, що немає ніякої свободи? Якщо чесно, я в шоці".

Відомий модний блогер Брайан Бій теж поспішив звинуватити дизайнерів, при цьому зауважив: "Як брати участь у цьому бойкот, якщо в їх магазинах все одно ніхто не може собі нічого дозволити (і знайти хоч щось симпатичне)?".

За матеріалами Spletnik

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top