ua ru

Ярославу Мазурку поставили пам'ятник

На могилі Ярослава Мазурка на Північному кладовищі вже з'явився скромний могильний пам'ятник : невелика надгробна плита , зроблена з граніту. Ціна не більше 3 тис.грн. Встановила пам'ятник дружина Мазурка - за словами матері , вона працювала на двох роботах , щоб зібрати гроші на могильну плиту. На плиті зазначені ім'я прізвище та дата народження , з іншого боку напис: «Без тебе для нас спорожніла земля . Як жорстока доля , що тебе відняла ». За словами працівників цвинтаря , на могилу рідко хто приходить.

Хіба що чорно -білий кіт , який треться тут . До речі , він дуже схожий на кота з соцстранічкі Ярослава.

На думку слідчого , у Мазурка , можливо , були відхилення в психіці. «Він ревнував свою дружину і через це у них відбувалися сварки . Після них він зникав з дому на кілька днів , телефон залишав дому та зв'язку з ним не було. Можливо , саме в цей час він і здійснював вбивства . Останнім часом він нападав на пари - це вбивство військовослужбовця та дівчата у Солом'янському районі , а також вбивство пари на Оболоні. Ми вважаємо , що робив він це в нападі ревнощів » , - каже Могильний .

Мама Ярослава Мазурка болісно сприйняла такі звинувачення на адресу сина. «Та я в обличчя йому плюну - так і передайте ! У Славіка з Людою були ідеальні стосунки.

Звідки вони могли взяти , ревнивий він чи ні , Люда їм такого сказати не могла , я сьогодні у неї питала » , - сказала нам Галина Мазурок . У Кам'янці - Бузькій сусіди теж говорять , що Мазуркі не сварилися . «Вони з Людою приїжджали , за ручки трималися. А от у школі він дійсно міг і розлютитися , і зуби навіть комусь вибив » , - каже сусідка Маріанна .