Вибираємо Сніговідкидачі для дому

Багато власників приватних будинків з небажанням чекають зими . Адже зима - це замети. А замети - це означає , що доведеться знову періодично махати лопатою , щоб очистити двір свого будинку або прибудинкову територію. Хтось як і раніше продовжує витрачати свій час і сили на прибирання снігу за допомогою лопати . Інші ж давно відійшли від цього і використовують для очищення території такого обладнання , як Сніговідкидачі . При виборі такого агрегату можуть виникнути труднощі , пов'язані з тим , що у продажу є просто величезна кількість різноманітних моделей від безлічі виробників. І не маючи належного досвіду і знань в даній області , підібрати відповідний для себе Сніговідкидачі дуже і дуже складно. Розберемося , на що звернути увагу при купівлі цього агрегату для дому . Перше , що має значення - це тип силового агрегату , який встановлюється на дану техніку . Виходячи з даного параметра можна виділити наступні категорії снігоприбиральної техніки :

- З електричним двигуном;

- З ДВС ( бензиновим або дизельним ) ;

- Гібридні моделі .

Якщо ви виберете агрегат з двигуном внутрішнього згоряння , слід звернути увагу на наявність у ньому системи електронного запуску. Це все-таки зручніше , ніж « Шморгай » ручним стартером .

шасі

Для невеликої ділянки буде достатньо несамохідного Сніговідкидачі . У процесі виконання робіт він переміщається під дією м'язової сили людини . Зазвичай несамохідні агрегати мають невелику вагу , і працювати з ними не дуже складно. Але якщо ви щасливий володар великої площі , то промені таки звернути увагу на самохідні моделі . У цьому випадку агрегат сам переміщається по оброблюваної площі , а оператору залишається тільки його спрямовувати. А деякі самохідні моделі крім того , що рухаються самі , можуть ще й оператора перевозити .

Розміщуватися дана техніка може на колісному або гусеничному шасі.

Додаткові корисні функції

Вибрати снегоуборщик - це вам не гумові килими купити. Крім уже розглянутих характеристик варто також звернути увагу і на додаткові можливості , які можуть бути притаманні для даної техніки. До них можна віднести наступні:

- Наявність системи підігріву ручок. Як не крути , але при тривалій роботі навіть у рукавичках руки замерзають , що не кращим чином позначається на продуктивності праці . Обігрів ручок допоможе вам проводити прибирання протягом довгого часу;

- Обладнання Сніговідкидачі фарою . У зимовий час дуже часто очистку територій снігу доводиться виконувати в темряві. Якщо на агрегат буде встановлена ​​фара , можна не боятися , що ви натрапите при роботі на що-небудь .

Знаючи ці невеликі хитрощі , ви легко підберете відповідну снігоприбиральну техніку. З нею ваша ділянка завжди буде знаходитися в належному стані.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся