Все для консервування

Вівторок 04 червня 2013 13:58

Не можна сказати , що кожна господиня щорічно займається консервуванням сезонного врожаю , так як у наш час в будь-якому супермаркеті можна побачити широкий асортимент консервованої продукції . Але залишилися і ті хозяюшки , які продовжують консервувати самостійно , адже власна консервація набагато корисніше і, напевно , навіть смачніше , ніж з магазину.

Якраз для цих господинь сайт http://www.banka-mkad.ru/ буде помічником. На сайті можна знайти каталог продукції від компанії ТОВ « Преміумлім » , в якому надані такі товари :

- Банку ско об'ємом від 0,5 до 3 л;

- Банку твіст- офф об'ємом від 0,5 до 3 л;

- Кришки різних розмірів і кольорів;

- Машинки для закачування ;

- Закаточні ключі ;

- Стерилізатори .

Вся скляна продукція надійна , екологічна і відповідає європейським фізико -хімічними стандартам , що підтверджено документально. ТОВ « Преміумлім " не жертвує якістю стеклобанок , кришок і аксесуарів , при цьому прагне мінімізувати ціни шляхом пошуку нових постачальників продукції . Причому співпраця ведеться тільки з тими постачальниками , які реалізують харчову склотару за мінімальними цінами , і абсолютно не розглядається взаємодії з тими компаніями , які пропонують неякісну , але дешеву продукцію .

Доставка здійснюється по території Російської Федерації.

Крім того , на сайті можна відшукати розділи «Рецепти консервування » ( http://www.banka-mkad.ru/stati ) і «Кулінарні рецепти » ( http://www.banka-mkad.ru/kulinariya ) .

Порадуйте своїх рідних і близьких оригінальними стравами та консервацією .

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся