ru ua

Водолікування в Саках

Мінеральні води дуже часто застосовуються для лікування і профілактики різних захворювань, а також для підняття загального тонусу організму. В Україні є кілька водолікарень: на заході, в центральних і південних областях і в Криму.

Кожен санаторій гарний по-своєму і має досить вузьку спеціалізацію Одним з кращих в Криму визнаний клінічний санаторій "Полтава-Крим". У санаторії в Саках гарне медичне обладнання та багата природа, властивості якої широко застосовуються при лікуванні. У Саках унікальний мікроклімат і термальна мінеральна вода в номерах. Погода в Саках як не можна краще підходить для лікування. Влітку середня температура коливається близько 23 градусів тепла і пом'якшується вологістю морського повітря. Взимку тут з тієї ж причини не дуже холодно.

Саме місто ділить на частини солоне Сакське озеро, грязі Кото також володіють цілющими властивостями. У санаторію Сак спеціалізуються на лікуванні кістково-м'язової і нервової систем, шкірних захворювань і проблем з органами дихання.

Також тут займаються захворюваннями шлунково-кишкового тракту, судинними проблемами і репродуктивним здоров'ям. В основному лікування полягає в різних видах терапій і оздоровчих процедур. У Саках практикують питну терапію, грязелікування і інгаляції. Також поширена фізіотерапія, фітотерапія і гомеопатичне лікування. Для пацієнтів з проблемами опорно-рухового апарату є мануальна терапія.

Вартість путівок зазвичай включає в себе повний спектр послуг лікування, проживання та харчування. В українських лікарнях створені всі умови для того, щоб підправити здоров'я. А територіальне розташування санаторіїв часто залучає людей, у яких немає проблем зі здоров'ям, але є бажання розслабиться і насолодитися прекрасною українською природою.